2733
2739

صورتم لاغره کلن ارثیه به بابام رفتم 

ولی هرکه منو میبینه میگه چرا صورتت لاغر شده😐من از همون اول همین طوری بودم🤦چی بگم بهشون؟

ولی اندامم تو پره😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من صورتم شدیدگرد بود لاغرش کردم شبیه معتادا شدم میترسم فرداپس فردا بیان بهم میدونی قیمت شیشع چنده😐

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲

لاغر بودن صورتت دليل داره . خواب شبانه ي با كيفيت نداري . ساعت كه ميشه 10 بايد خواب باشي . تمام چراغ هاي اتاقت بايد خاموش باشه . شام خورده باشي و يه خواب با كيفيت لا اقل 8 ساعته داشته باشي . 6 صبح بيدار بشي و تا  اگر حوصله نداشتي تو رختخواب باشي . ولي بيدار كه شدي حتما صبحانه ي مفصل بخوري . ظهرها اگر بتوني 1 ساعت بخوابي خيلي خوبه . ولي بيشتر نشه كه خواب شبانه ت به هم نريزه . وگرنه شب نميتوني بخوابي . خورد و خوراكت خوب باشه ولي حتما بايد ورزش كني . فقط هم بايد ورزش هاي مخصوص شكم و پهلو اجام بدي . اينجوري هم خسته نميشي هم هيكلت به هم نميريزه هم رنگ و روت درست ميشه . 

2740
لاغر بودن صورتت دليل داره . خواب شبانه ي با كيفيت نداري . ساعت كه ميشه 10 بايد خواب باشي . تمام چراغ ...

صبحانه درست نمیخورم یعنی میل ندارم وکلن عصرا نمیخابم چون خواب عصر دوست ندارم...ولی میگن ژنیه