2733
2739

دیروز پیش دوست پسرم بودم 

بعد ی هم ماه همو دیدیم (مسافرت کاری رفته بود )

این مدت بهش مشکوک شده بودم اونم قسم و آیه ک اشتباه می‌کنی 

دیروز رفتم سر قرار همه چی خوب بود داشت بهمون خوش می‌گذشت گفت داره دیر میشه باید برم گفتم کجا ؟گت سر قرار😐خیلی خیلی خیلی زیاد بهم برخورد با اینکه گفت شوخی بوده و لحنش شوخی بود بعدش گفت شوخی کردم میخواستم برم خونه بخوابم خیلی خستم 

دیروز نباید این شوخی رو‌میکرد شوخیش هم حتی زشته آخه 

من بهش مشکوک شدم بعد برگرد اینو بگه واقع. زشت نیست ؟

نمی‌دونم با این مرد چیکار کنم خیلی رفتار های زشت دیگه ای هم داره دارم بهش سرد میشم با اینکه اینقد دوسش داشتمممممم خودش هم میدونست ولی ب نظرم کات بهترین گزینس دعا کنین برام طاقت بیارم برای کات 

دروغ میگه

او یکه و تنها در کوهستان زندگی آرامی داشت،انعکاس نور مهتاب را در چشمه بسیار دوست میداشت،دلگرمی او تنها روشنی نور مهتاب بود،وقتی آب چشمه غلتان میشد نور ماه گریزان میشد،گرفتن نور مهتاب نه کاریست آسان،همچون پرواز پرنده ای که می پرد هراسان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک میکنن اگه ازاین شوخیا کنن بامزه بنظر میرسن🤦🏻‍♀️

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2728
2740

چقدر دوست پسر را جدی گرفتین

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

چ گناه کبیره ای انجام داده! بزن دک و پوزش بیاد پایین🤬

مرتیکه سگ آبی🥱

______////

اینقد بی جنبه نباش خب شوخی بوده دیگه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
اصلا دلم گرفت  خوب منم ب خدا خسته بودم صبح کلاس داشتم یعدمداوندم سر قرار  دلم میخواد کات ...

اخلاقشون یه موقع هایی عقلشون از دست میدن شیرین میزنن

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2706