2737
2739

دیگه ازمون سراسری هست همه شرکت کردن هر درصدی اوردی 10 درصد کم کن اون میشه درصد کنکورت

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه ازمون سراسری هست همه شرکت کردن هر درصدی اوردی 10 درصد کم کن اون میشه درصد کنکورت

نه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
وا این چ طرز فکره چ ربطی داره!!😑

داره بستگی به تعداد شرکت کنندگان و رقابت داره

مثلا شمایی که کنکور میدی هرچقدر شرکت کننده بیشتر باشه اونقدر شانس قبولی شما کمتره 

هرچقدر کمتر باشه شانس قبولی بیشتره

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
نه

برو از پشتیبان بپرس

اتفاقا قلمچی اگه مثلا ۷۰ هزار نفر شرکت می کنن ۴۰ هزار نفرش تقلبه 

راجب درصدم نمیشه پیش بینی کرد

تراز ۷۵۰۰ دیدم ک کنکور خراب کرد

تراز ۵ هزار هم دیدم که قبول شد 

همه چی به روز کنکور بستگی داره

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
2740
من سال پیش درصدای قلم چیم میشد ۱۰ درصد ولی کنکورم ۳۰ شد اصلا این طرز فکر درست نیس

وای جدی میگی؟

منم درصد ازمون جامعام افتضاحه

ولی ارزوم ایه ک درصد کنکورم بشه ۳۰ درصد چون اگ نهایی هام عالی بشه میتونم ی رتبه خوب بیارم