2733
2734

لطفا هر تجربه ای دارید بگید

من فکم بد رشد کرد و چن ساله انحراف فک پیدا کرده و باید عمل کنم

ولی میترسم از درد عمل و هم اینکه از اسیب ها و عوارض بعدش میترسم

البته پولم ندارم.

حالا در کل می ارزه ب اینهمه درد و هزینه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه نفر ديدم 

دوتاشون خيلي خوب شدن

اون يكي هم اقا بود راستش قبلش رو زياد يادم نيست

دوتاشون فك پاييني جلو بود 

يكيشونم فك پاييني عقب بود 

سخت ك بود طبق تعريفشون

قبلش فكر كنم بايد ارتودنسي انجام داد

2728

ببین من نمی دونم چه حوریه شرایطت اما اطراغم بوده انجام دادن و راضی بودن. ولی یک مدت باید دهانت بسته باشه و با نی و غذای رقیق می تونی بخوری،  هزینه هم بسته به دکتر  هفتاد میلیون به بالا، شاید جاهای دولتی هم باشن. نمی دونم. ولی به نظرم تحقیق کن دستت میاد و نظر چند نفر و بپرس

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2740
ببین من نمی دونم چه حوریه شرایطت اما اطراغم بوده انجام دادن و راضی بودن. ولی یک مدت باید دهانت بسته ...

خیلی اعتماد بنفسمو اورده پایین و باعث شده نتونم از ته دل بخندم و کلا گوشه گیر شدم.

خیلی سخت بود عملشون ؟؟اونایی ک گفتین

چرا ؟میسه توضیح بدین راجب سختیاش؟شما عمل کردین؟؟؟

همسایه بالاییمون عمل کرد فکر میکنم ۳۰ کیلو وزن کم کرد تا ۲ ماه نمیتونست غذا بخوره حرفم به سختی میزد...مادرش میگفت من گفتم این زنده نمیمونه انقدر وضعش وخیم بود...دندونارو به هم میبندن نمیتونی دهنتو باز کنی چیزی بخوری.... تا یه مدت طولانی فقط مایعات 

چرا ؟میسه توضیح بدین راجب سختیاش؟شما عمل کردین؟؟؟

من دوستم عمل کرد خیلی درد کشید اول ارتودنسی کرد حین ارتودنسی عمل کرد ولی خب عالی شد فک اون خیلی جلو بود منم فک پایینم عقبه پول ندارم عمل کنم چون هم باید ارتودنسی بشه هم عمل و اینکه میترسم بد بشه یا ب صورتم نیاد

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
2706