2733
2734
عنوان

برنجمو به زور به خورد گشنه هام دادم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1351 بازدید | 57 پست
چرا برنج هندی نمیگیرید که پختش آسون هست

میخوام همین کارو کنم زجر و کابوس چندین ساله مو پایان بدم. همسایه مون پاکستانی میپزه انقد برنجاش خوب میشه من احمق خودمو پیر کردم با این برنجا بس اذیتم کردن این چیه پختی😐

خب عزیزم هر بار کمی تغییر در نوع پخت بده بلاخره یکبار دو بار بد شد همیشه که بد از آب در نمیاد 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه شوهرو بچه ها میتونن اشپزی کنن

آره عزیزم چرا نتونن؟

من دخترم ۹ سالش هست کم کم دارم یادش میدم تو آشپزی کمکم کنه البته گاز و چاقو و رنده و اینا هنوز دستش نمیدما کارای خیلی جزئی

حالا بچه هات اگه کوچیکن هیچی ولی شوهرت دیگه باید بتونه 

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2728
خب وقتی غر میزنن بگو برنج خوب بخره تا خوب دربیاد و غر نزنن.برنج خوب نباشه هر کار کنی خوب درنمیاد

برنج خوب که خداتومنه کو پول. به نظرم پاکستانی خوبه من الکی خودمو پیر کردم با این برنجا ایرانی.  همه دارن میپزن هیچیشونم نشده

اسم نداره فله ای میخره شوهرم. خیلی ریزن دونه های سیاه ریزی هم لابه لاشونه. 

اون نیم دونه است 

برنج هاشمی بخر هم قد میکشه هک یکدسته و از همه مهم تر واقعا برنجه 

برنج هندی رو بیخیال شو پاکستانی هم خیلی کیفیت نداره مخصوصا برای بچه 

2738
آره عزیزم چرا نتونن؟ من دخترم ۹ سالش هست کم کم دارم یادش میدم تو آشپزی کمکم کنه البته گاز و چاقو و ...

عالیه 

پسرم ۱۳ سالشه کلی غذا بلده درست کنه بچه‌ها باید یاد بگیرن از پس خودشون بر بیان 

خب عزیزم هر بار کمی تغییر در نوع پخت بده بلاخره یکبار دو بار بد شد همیشه که بد از آب در نمیاد 

من دیگه اشپزی نمیکنم بخدا یا میرم هندی پاکستانی میخرم میپزم. بسمونه دیگه اگه اینا ویتامین دار هستن خیلی ویتامین خوردیم بذار یکمم هندی بخوریم

اسم نداره فله ای میخره شوهرم. خیلی ریزن دونه های سیاه ریزی هم لابه لاشونه. 

اون مخصوص آش هست.

خیلی همت کردی دمش کردی🤦🏻‍♀️

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️

برنج طبیعت عالیه

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸

حوصله نداری نپز یه حاضری بخورن بهتره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706