2733
2734
عنوان

تنهایی زده به حس ششمم 😂🤦‍♀️

151 بازدید | 14 پست

سلام من به نی نی سایت خوش امدم...البته این کاربری دوستمه  ولیی بهرحال پست اولمه دیگه😂😶ی همسایه جدیدی اومده، حالا همسایه هامون پشت سرشون حرف میزنن 

خدایا قضاوت نمیکنم شاید از برگ گل هم پاک تر باشن ولی میگن کارشون درست نیست 

منم حساس شدم...میان لب بالکن با هر کی دیدن حرف میزنن.. یکی دو بار هم تا بابام میره تو حیاط میا میگه لامپو کدوم طرف بچرخونیم یا چه بگم قناریمون ی مرضی گرفته 

بازم میگم من قضاوت نمیکنم ولی وقتی بابام جوابشون میده منم اتیشی میشم دست خودم نیست...اونا رفتارشون با همه همینه

بنظرتون من حساسم؟ 

دوستم خونه بغلیمونه میگه تو از بس تنها بودی و شوهر نمیکنی گیر میدی به بابات (البته سن من برای ازدواج زوده و هر کسی تو این مسئله ی نظری داره 😐 یکی از اقواممون 14 سالشه عقد کرده رکورد همه رو تو فامیل زد) 

گذشته از اینا این مسئله به من ربطی نداره ولی کاش ازین پارچه ها میزدن جلو بالکنشون 😢دو روز بعد میان میگن شما ما رو دید میزنین 

من به بابام اعتماد صد در صد دارم ولی خاک بر سرم که اصلا همچین فکرایی میکنم و نمیتمرگم درس بخونم 

هعی بچهاشونم مثل اسب میدون 

ی احمقی هم پیدا نمیشه بگه تو را از میان صد ها خل برچیدم  من با درس خوندنت محالفم و.... 

تا چیز در عذاب شدیدیم 

خلاصه کسی بهم بگه گشادیم میاد بخونم

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
گشادیم چیه دختر؟ اون کلمه رو درست کن 

چی بگم 

بگم سنگینی ام میاد 

بگم پهن دار میشم بگو اونو بگم  

عزیزم بی دلیل در قلبت من را جا نده! من را بغلم نکن من نمیتونم اونجا بمونم ! خوش بگذرون و به زندگی لبخند بزن حرف های غم انگیز حرف نزن ! زندگی هست خب!  یک لحظه دیدار .. خب منم اینطوریم ! همیشه هم اینطوری خواهم بود ! هیچوقت با گریه به گذشتم برنمیگردم! من با خطاهام قوی هستم! من را به راه خودت نکشون من راه خودمو دارم..هدف های متفاوت دارم ! روزی میشه که من در تاریکی میسوزم ! من از پا در نمیام در روح ام بال فرشته هست! هر جوری که اومدم میتونم برم! از عشق میتونم بگذرم ! زنجیری در دستام ندارم
2706