2737
2734

ایا هستتتت

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

هیشکی نی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایتالیا هدفم بود کاراشم کرده بودم دستم بند شد موندگار شدم

ایتالیا بورسیه میدن ولی دنگ و فنگ داره بری روسیه و چین بهتر نیست؟

2740
داداشم میخواست بره روسیه دندون بخونه یه سال روسی خوند  کاراشو کرد دم آخر منصرف شد نرفت

چرا؟ داداش من الان سال سوم پزشکیه روسیه

والا من تو فکرم پسرم اگه کنکور قبول نسد لفرستمش. البته هنوز به خودش نکفتم. دارم تحقیق میکنم. سوالی ...

پسرتون چه پایه ای هستند؟ منم پسرم دهمیه همین فکر رو دارم 

دخترخالم دندان روسیه میخونه احتمالا منم پسرم رو بفرستم

والا من تو فکرم پسرم اگه کنکور قبول نسد لفرستمش. البته هنوز به خودش نکفتم. دارم تحقیق میکنم. سوالی ...

اره عزیزم نه داداشم روسیه است من برا چین می خوام اقدام کنم 

بهش نگو اون موقع که داداشم کنکوری بود بهش گفتیم نخوند یا خودم دیگه نخوندم چون گفتن می فرستیمت

شماهام بزار اقا پسرتون بخونن انشالله همینجا قبول شدن بعد اگه نشد بفرستینش

پسرتون چه پایه ای هستند؟ منم پسرم دهمیه همین فکر رو دارم  دخترخالم دندان روسیه میخونه احتمالا ...

برای کساییه که ایران قبول نمی شن شما صبر کن شاید پسرتون همین جا قبول شد

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
چرا؟ داداش من الان سال سوم پزشکیه روسیه

میشه بگین شرایطش چطوریه؟ ازمون وردی دارن دانشگاهاشون؟  یا اینجا قبول میشن بعد بورسیه میگیرن؟ 

اعتقادت رابرای خودت نگه دارو انسانیتت را به تمام دنیانشان بده
میشه بگین شرایطش چطوریه؟ ازمون وردی دارن دانشگاهاشون؟  یا اینجا قبول میشن بعد بورسیه میگیرن؟&nb ...

نه عزیزم ثبت می کنی اول دوره پادفک تقریبا 6 ماهه بعد دانشگاههای مختلف یه ازمون در حد بچه اول دبستانن می دی پذیرش می گیری ببینی کدومش رو قبول میشه در کل پول میخواد فقط  

2706