2733
2739
عنوان

قرص اورژانسی و پریودی

54 بازدید | 12 پست

دوستام من قرص سیپروترون ک یه نوع قرص جلوگیریه مصرف میکردم ،یه ماهشو خوردم قط کردم پریود شدم ماه دوم دیگه عوارضش زیاد بود نتونستم ادامه بدم ،روز پنجم پریودیم تو ماه دوم قرصو یکیشو خوردم روز ششم پریودیم ک رابطه ی بدون دخول داشتم همون شبش ۲تا قرص خوردم اخرای ۷۲ساعت هم قرص اورژانسی خوردم تا چند روز هم قرص خودمو ادامه دادم بعد ۶روز از مصرف قرص من پریود شدم اونم اونقد زعفران و دمنوش جعفری و ابغوزه و ... خوردم هزار برگ خوردم اول دو روز از کرمی روشن لک بینی داشتم بعد فرداش شد قهوه ای تیره ک خون هم قاطیشه انگار ،فردای اونم خونریزی کامل کردم ک لخته داشتم و خونریزیم شدید بود الان اگع لک بینیمو حساب نکنم من چهار روزه پریودم ،روز دوم پریودیم جهت اطمینان بیبی چک زدم یه هاله کمرنگ مایل به سفید بود افتاد همون اول ،زهر ترک شدم رفتم ازمایش بتا و سونگرافی ،سونگرافی گفت هیچی نمیبینم ،ازمایش بتا هم گفت ۰.۶ منفیه ولی کنارش ریسک نوشته قرمز ،بعد ازم پرسید به وقت پریودیت مونده؟ گفتم خونریزی داشتم برا همین اومدم ،گفت چهار روز بعد دوباره بیبی چک بزن اگه مثبت بود بیا دوباره ازمایش خیلی زود اومدی برا ازمایش ، هنوز اگه با سیکل قبلیم برم جلو به پریودیم ۱۳روز مونده ،من الان چیکار کنم؟؟ امکانش هست باردار باشم ؟؟ رو عرق هزار برگ ک از عطاری گرفتم نوشته افزایش هورمون ،امکانش هست ب خاطر اون برام مثبت در اومده باشه ،یا چون خونریزی داشتم مثبت شده ؟؟ 

قرص سیپرو ترکانپاند منم میخورم وقتی قطع میکنی تا یک هفته ای میشی اون قرص کلا مدلشه لکه بینی اولش داره بعدا پریود شروع میشه  اول لکه روشن بعد قوای یا رگه های خون بعدا خونریزی ‌واینک خونریزی هم این قرص سبک و کم میکنه مثلا ۳ روزه 

تو قدرت رد شدن از هر شرایطی رو داری قوی باش ♾️♡°✨🤍💜 خدایا شکرت🦋🌸✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص سیپرو ترکانپاند منم میخورم وقتی قطع میکنی تا یک هفته ای میشی اون قرص کلا مدلشه لکه بینی اولش دار ...

نه من قشنگ هفت روز یا ۶ روز پریود میشم با لخته خون و اینا ولی اولش ترسوند فک کردم باردارم و لانه گزینی کردم

2731
پریود شدی؟؟ الان خونریزی داشتی چطور ممکنه باردار باشین ؟دوباره رفتین ازمایش؟

درست روز دوم خونریزیم بیبی چک زدم مثبت در اومد زود رفتم ازمایش خون گفت 0.6 منفیه بعد گفت هنوز ب روز پریودیت مونده

نه من قشنگ هفت روز یا ۶ روز پریود میشم با لخته خون و اینا ولی اولش ترسوند فک کردم باردارم و لانه گزی ...

ن قرصش مدلش همینه‌ چون منم میخورم میدونم اولش لکه بینی میاره

درست روز دوم خونریزیم بیبی چک زدم مثبت در اومد زود رفتم ازمایش خون گفت 0.6 منفیه بعد گفت هنوز ب روز ...

خب باقرص‌ پریود شدی شما الان پریودی شما تموم شده؟ دوباره رفتی آزمایش دادی؟؟

2740
نه هنوز منتظر روز اصلی پریودیمم هنوز ۸ روز مونده

دیگ پریود اصلی رو نمیشی چون قرص خوردی جلوتر شدی دعا کن منم پریود شم خیلی استرس دارم😭

دیگ پریود اصلی رو نمیشی چون قرص خوردی جلوتر شدی دعا کن منم پریود شم خیلی استرس دارم😭

من برا این ک زودتر پریود شم ،برگ سنا و زنجبیل دم کردم ،اب جعفری دم کردم ،ابغوره،اب کرفس ،زعفران ،قاعده اور خریدم از عطاری به اسم(هزار برگ) بعد دو روز تموم اینارو خوردم و بعدش هی تناب رفتم ،اچل لک بینیم شرو شد بعد پریود شدم

من برا این ک زودتر پریود شم ،برگ سنا و زنجبیل دم کردم ،اب جعفری دم کردم ،ابغوره،اب کرفس ،زعفران ،قاع ...

مرسی عزیزم منم میخورم خداکنه پریود شم دعا کن😭