2733
2739

برا یه مسئله پزشکی و درمانی که برام پیش اومده 

خیلی دها و نذز و چله این چیزا انجام دادم تا حالا نشده الان سه ماه 

خیلی نا امیدم 

میگم نکنه دعام مستجاب نشه 

تا حالا براتون پیش اومده تو نا امیدی به حاجتتون برسید؟. تعریف کنیدد قوت قلبم بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله 

بین و مرگ و زندگی بودم

کار خاصی نکردم فقط در اوج ناامیدی و ناتوانی بودم از همههههه قطع امید کرده بودم متوسل شدم به حضرت عباس،از خدا کمک خواستم و نیمه شب با زبون خودم با خدا درد دل کردم،نه دعای خاصی نه چله ای هیچی...از عمق وجود و بانهایت استیصال صداش کردم

بعد حدودا یک یا دوماه جواب گرفتم.

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

ان شا الله خدا سلامتی بهت بده . یه چیزی رو دوستانه میخوام بهت بگم نمیدونم دوست داری بهش عمل کنی یا نه میل خودته ولی توی زندگی هیچ وقت برای خدا تعیین تکلیف نکن به زور نذر و دعا چیزی نخواه . مثلا برات از خودم میگم یه جایی چند سال پیش بدجور به مساله مالی خوردیم . یه جوری که هنوز یادم میاد داغ میکنم . رفتم اسمون و خوردم زمین از بی عدالتی که کشیدم . ولی بعدش به خدا گفتم باشه اگر تقدیر تو اینه من قبول میکنم باورت نمیشه الان که چند سال گذشته چنان قشنگ برام ساخته که اگر اون موقع اون مشکل پیش نمیومد شاید الان این گشایش هم نبود . هنوز هم میگم اگر این خیرمه بهم برسونش اگر تورو از من نمیگیره . 

همیشه اینجوری دعا کنی . مساله سلامتی و بیماری مهمه درده . روحیه ادم داغون میشه میدونم ولی بذار خدا خداییش رو کنه بگو تو اگر این درد رو به من دادی اگر رفع میشه رفعش کن اگر نمیشه راهش هم بده که باهاش بسازم . صبرش هم بده . ارامش هم بده . اون وقت تحملش خیلی راحت تر میشه مطمئن باش 💚

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚