2733
2734

قرصای جلو گیری دیگه که عوارض کمتری داشته باشن وجود نداره که تاثیر داشته باشه ال دی بهم نمیسازه خیلی خشکو سرد میشم عصبانی هم میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه بابا ال دی رو ۲۰ سال پیش میخوردم.سالهاست قرصای بهتر اومده. من با سیپروترون کامپاند خیلی راحتم. ال ...

برم دارو خونه بگم قرصی که برام این مشکلارو نداشته باشه میدن .شما با این قرص بدنتون خشک نمیشه

2738
لویتود مصرف کن همون ال دی ولی خارجی بهترم هست ۲۱ قرصه  اگه دکتر تجویز کرده همینو بخور چیز دیگه ...

دکتر گفت اگه پریودات نامنظم شد بخور ولی کلا منو بهم میریزه موندم چرا یه قرص بهتر نمیده البته جلو گیری باشه

همون عصبانیت بیشتر از همه بود. گاهی تهوع کم. اما با سیپروترون کامپاند راحت ترم .باید چند نوع امتحان ...

از همون ماه اول میشه رو قرص حساب باز کرد اخه من شنیدم یه ماه جلو گیری دیگم داشته باشین

از همون ماه اول میشه رو قرص حساب باز کرد اخه من شنیدم یه ماه جلو گیری دیگم داشته باشین

نه از ماه اول مطمن نیست. از ماه دوم. اگر جلوگیری واقعا خیلی خیلی واست مهمه همیشه دو روش ترکیب کن.  روشای متنوع. 

یه ماه قرص + ک ا ند و م. 

یه ماه ک اند و م +طبیعی. 

یه ماه قرص +طبیعی

اینطوری هم طرفت خسته نمیشه هم بدن خودت صدمه نمیبینه

نه از ماه اول مطمن نیست. از ماه دوم. اگر جلوگیری واقعا خیلی خیلی واست مهمه همیشه دو روش ترکیب کن. &n ...

من ۱۰ ساله طبیعی جلوگیری میکنم قرصم فقط سه ۴ ماه برا کیستم خوردم که اونم ال دی نساخته برام میخواستم ببینم چیزای دیگه به جا ال دی نمیشه خورد