2737
2734
عنوان

پدرشوهرم.....

278 بازدید | 10 پست

همش زنگ میزنن به شوهرم ک برید عید دیدنی خونه خالت اینا😐درحالیکه اونا اصلاااا نمیدونن خواهرزادشون اینجاست بعدشم ما اصلاااا از اونا خوشمون نمیاد😐خیییلیییی بدم میاد ک هی زنگ میژنن میگن برید اخه یکی نیسسسسس بهشون بگه ب شماها چ آخههههه😐میخام زنگ بزنم ب مادرشوهرم بگم میشه دخالت نکنید تو کار ما ک ما کجا بریم کجا نریم بنظرتون بزنگم یا نه؟اگه نه پس چ رفتاری کنم ک حساب کار بیاد دستشون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اصلا بهشون زنگ نزن. به شوهرت بگو عزیزم ما یه خونه و خانواده جداهستیم الان اصلا نذار کسی بهمون فرمون بده کجا بریم یا کجا نریم.اگه کسی طالب ارتباط و رفت امد باشه خودش دعوت میکنه بعدم عید دیدنی تموم شد رفت. بگو اینکه کسی از یجا دیگه بگه برید فلان جا و با فلانی ارتباط بگیرین باعث دخالت های دیگه میشه و این یعنی مارو‌جدی نمبگیرن و فکر میکنن بچه کوچلو هستیم. بعدم جایی میریم که عزت و ارج و قربمون حفظ بشه نه سرخود جایی بریم کسی بهمون بی محلی یا بی احترامی کنه.

با زبون خوش اینارو ب شوهرت بگو. اصلا هم زنگ نزنی ب پدر مادرشوهرت.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740
گفته ولی اینا ولکن نیستن🙄

عزیز ،،،چیزی نگی بهتره بگو‌باشه چشم البته اگر واقعا براتون غیر قابل تحمل هست چون با نیم ساعت رفتن‌و‌نشستن ،،هبچ‌اتفاقی‌نمیفته و‌مسله هم حل میشه و هم اینکه با رفتن عزت و احترام خودتون بیشتر میشه گلم هرچند طرف مقابل ادم‌قدر نشناسی باشه اینطوری خیالت راحته همیشه احترام‌گذاشتی 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»