2737
2734

یه مدت که بچم تازه به دنیااومده بودگفتم سختمه پشت بشینم جلومینشستم الان که بچم ۷ماهشه معذب میشدم وقتی جلومینشستم اون پشتم بوددیگه دیدم خودم اومدم عقب نشستم الان خودم اومدم عقب خودم ناراحتم نمیدونم من چرااینطورمیکنم لطفایه عده نیان بگن الان این دغدغته اره به نظرم دغدغه خیلیاس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم خودم میام عقب میشینم 

احترامه دیگه کار بدی نیس چرا ناراحتی مگه جلو عقب داره 

اون مادر دلش بهمین هوشه ک عروسش احترام براش گزاشته 

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل الفرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

من خیلی ب خالم احترام میذارم ، و همیشه اصرار میکنم جلو بشینه ، ولی اون خودش نمیشینه ، ولی بیشتر مواقع تا بخواد بیاد من میرم عقب ک اون جلو بشینه ..

آموزگار ابتدایی 😍 .....دیدی ب هدفم رسیدم .خدایا شکرررررررت.....♥️
2706