2737
2734

داستان از جایی شروع میشه که من ۴ سال پیش با کسی قول ازدواج بستیم  آخرای اردیبهشت که بیاد میره تو ۵ سال اون موقع برای یکی آشناهاش کار میکرد بعد یه مدت یه مغازه باز کرد،وقتی یادم میاد چقدر زحمت میکشید گریم میگیره حتی برای مغازه خودش ترشی مینداخت و کلی کارای ریز و درشت شاید به فکرتون هم نرسه یکم رفت جلو به دلایلی کارش نگرفت و مجبور شد جمع کنه چقدر باهم غصه خوردیم بعد از اون با یکی شراکتی کار شروع کردن از این زمین های مسکن مهر ثبت نام کرد و دوره اول سامانه یکپارچه ماشین ثبت نام کرد گذشت و گذشت زمین رو که ندادن حتی برای یک قسطم فراخوان نشد ماشین پژو پارس بود افتاد مرحله دوم طرح زمستان که میدونید ندادن و الان قیمتش ۲۰۰ تومن اومده روش و اینم نمیتونه برداره کارشم با شریکش بهم خورد حالم خیلی بده فکر میکنم طلسم شدیم.

شرایط اقتصادی و انتخاب های نادرست شغلی ربطی به طلسم نداره اراده و قدرت  خدا بالاترین هست

کلی گشت دنبال یه جای خوب برای مغازه درست وقتی داشت کارش میگرفت یه نفر با همون کاربری مغازه خیلی بزرگتر نزدیکش باز کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731