2733
2734

من راز بقا می کنم به این نتیجه رسیدم😅

چرا واقعا

حالا تو انسانا برعکسه دختر ها کلی ادا و ناز میرن تا جذب کنن البته بعضی ها نه همه

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره دقیقا🤣

اخه تو انسان ها جنس زن ارزشی برای خودش قائل نیس،آویزونه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
ولی شیر ماده خوشگلتره و نر منت میکشه😂🏃‍♂️

نه شیر نر یال و اینا مگه نداره؟؟

ماده یال نداره که

یارب ان لنا فیک املا طویلا کثیرا                                  💕💕خدایا ما روی تو خیلی حساب کردیم💕💕💕
2740

والا ادا و جذب و عشوه الانه که ریخته کف خیابون

دهه شصت یادمه در خونه های دخترارو از پاشنه کندن از بس میومدن خواستگاری..

مثل راز بقا تو خیابون تک چرخ میزدم دخترا نگاشون کنند...موهاشونو کفتری میکردند و ...

الان دخترا مسابقه گذاشتن پسرا انتخاب می کنند

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

دفه اوله راز بقا دیدین؟😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ولی شیر ماده خوشگلتره و نر منت میکشه😂🏃‍♂️

تو فصل تابستون شیر ماده ردزی ۲م تا چهل بار درخواست لقاح داره، و از اونحایی که دیگه شیر نر نمیکشه،  شیر ماده بیضه های نر رو گاز میگیره و شیر نر رو مجبور به ....

2706