2733
2734

سلام..

من خیلی ترسوام و گاهی دروغ میگم  تنبلم و بدرد نخور

امروز قلمچی داشتم تقلب کردم کلشو درست حسابی درس نخوندم بر خلاف باهوش بودنم

با مادرم دعوام شد..همیشه روح منو ازارمیده  و اذیت میکنه ولی

ولی هرچی تو دلم بود بهش گفتم (بی ادبانه نه)

بهش گفتم قلبمو شکستی قلب اونم شکست

خاک تو اون سرم بمیرم تیکه تیکه شم

چقدر بی عرضم

فقطپول هدر دادم

شرمنده ی خدام..ازخودم متنفرم..چقدر بی مصرفم

چیکار کنم یکی کمکم کنه..چی کنم

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد کنکور متوجه میشی که زندگی چقدر عجیب و بزرگ تر از اون تفکریه ک دبستان تا دبیرستان به مغز ما تزریق میکردن درمورد کنکور و اینده بعد کنکور

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
چرا انقدر به خودت توهین میکنی چی باعث میشه انقدر با خودت بد حرف بزنی 😑

هیچکاری رو درست انجام ندادم 

گند زدم

حتی بنده ی خوبی برای خدا نیستم

2740

اروم.باش.

بی احترامی.به مادرت دیگه نکن. اون میبخشه چون مادره.

درس بخون با حداکثر توان ولی بدپن استرس. 

استرس جلوی کارهات رو میگیره. اروم باش با ارامش پیشرفت بهتری می کنی

اروم.باش. بی احترامی.به مادرت دیگه نکن. اون میبخشه چون مادره. درس بخون با حداکثر توان ولی بدپن است ...

حالم خیلی بده خاله زندگی تموم شده انگار

هیچکاری رو درست انجام ندادم  گند زدم حتی بنده ی خوبی برای خدا نیستم

خدا که هروقت توبه کنی تورو میپذیره پس اگه فکر میکنی گناهی داری توبه کن و از این به بعد بنده ی خوبی باش

اگه با مادرت بد رفتاری کردی از این به بعد باهاش خوب باش

اگه دانش آموز خوبی نبودی

از همین الان شروع کن به‌خوندن بازم این چیزا انقدر پیش پا افتادست که مباید انقدر سنگین و بد با خودت حرف بزنی

دل مامانمو شکستم

در این مورد میتونم بهت بگم اون تو رو راحت تر از اون که فکرشو بکنی میبخشه

کافیه نشون بدی پشیمون شدی و یه هدیه کوچولو براش بگیر 

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
خدا که هروقت توبه کنی تورو میپذیره پس اگه فکر میکنی گناهی داری توبه کن و از این به بعد بنده ی خوبی ب ...

نمیتونم عدرخواهی کنم چون تو تموم حرف هام به مامانم به خودمو توهین کردم و گفتم دیگه عضوی از شما نیستم

خدا که هروقت توبه کنی تورو میپذیره پس اگه فکر میکنی گناهی داری توبه کن و از این به بعد بنده ی خوبی ب ...

خدا صد بار توبه کردم ازم متنفره حس میکنم

خدا صد بار توبه کردم ازم متنفره حس میکنم

خدا خودش گفته بنده توبه کننده رو دوست داره

اگر برگردی و یه عهد محکم با خودت و خدا ببندی و سعی کنی مراقبش باشی که نشکنیش مطمئنم همه چیز برات بهتر میشه

2706