2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای منم باالاعع ولی موقع ازمایش دکتره بهم نگف باید دوساعت بیدار بوده باشی من کلا ی ساعت بود از خواب ...

دقیقا دکتر منم بهم نگفت 

تازه گفتن باید ۴ ساعت از قبل بیدار شده باشی 

از منم رفته بالا 

استرس گرفتم 

دقیقا دکتر منم بهم نگفت  تازه گفتن باید ۴ ساعت از قبل بیدار شده باشی  از منم رفته بالا&n ...

تو چندساعت بود بیدار بودی من حس میکنم بخاطر همینه ک برام بالا زده چون هیچ علائمی از پرولاکتین ندارم ازمایش پرولاکتینم خیلی حساسهه

اره ،کلا ۴ دونه قرص دکتر برام نوشت  دوتا رو خوردم باردار شدم دکتر گفت دیگه نیاز نیس نخوردم بقی ...

من مجردم این اتفاق واسم افتاد 

واسه زنا حداقل باید روی ۳۰۰ باشه و برای مردا ۵۵۵

ولی از من رسیده روی ۱۱۶۰ 

هنوز جواب ازمایشمو نشون دکتر ندادم 

چون برای ریزش موهام رفته بودم  این ازمایش هورمونم واسم نوشت .

میگن قرصاش عوارض داره 

حالت تهوع معده درد 

از الان ماتمشو گرقتم 😔 همین ایرانیاش میگن عوارضش زیاد 

اسمش انگار کابرکولین  یا گولین

2740
تو چندساعت بود بیدار بودی من حس میکنم بخاطر همینه ک برام بالا زده چون هیچ علائمی از پرولاکتین ندارم ...

والا من تا از خواب بیدار شدم رفتم اونجا 

حدودا ۱ ساعت گف بشین 

سر جمع فقط ۱ ساعت و نیم از خوابم گذشته بود 

تازه میگن باید روز سوم تا پنجم پریودی باشه 

وگرنه جواب ازمایش اشتباه در میاد 

والا من تا از خواب بیدار شدم رفتم اونجا  حدودا ۱ ساعت گف بشین  سر جمع فقط ۱ ساعت و نیم ا ...

اها من روز پنجم بود رفتم اما منم تقریبا با اونجا بخوام حساب کنم یک ساعت و نیم اینا بود بیدار شده بودم 

اها من روز پنجم بود رفتم اما منم تقریبا با اونجا بخوام حساب کنم یک ساعت و نیم اینا بود بیدار شده بود ...

از منم روز ۵ بود 

ولی پریودی من کلا ۳ روزه و سریع تموم میشه 

نمیدونم حالا من روز ۵ رفتم تاثیری داشته یا نه ...

2706