2737
2739
عنوان

کسی تونسته شوهر بی عاطفه و بی حامی رو عوض کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دیگه دعوا نمی کنم فقط سرد شدم 

هرچی خانواده میگفتن قبول میکرد الان فهمیده که اشتباهی می‌کرده چه دروغایی شنیده درسته خیلی عوض شده اما من دیگه اون آدم سابق نیستم دیگه ذوقی ندارم

چطور 

@zanane_motie_ghodratmand 

تکالیف این کانال تلگرامی

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2740
تلگرام ندارم

فقط تو تلگرام هست متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ولی معجزه بود برام میخوای تجربه امو بگم تایپ شده به دوستم گفتم امروز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مطالب ش چیه 

همسرداری البته بیشترش خودسازی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهر شما چراباید بدون شما بره خونه پدرجاریت؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......