2737
2734

من معمولا از حدود ۷ و نیم صبح شروع میکنم هر یک ساعت و نیم یا یک ساعت و ۴۵ دقیقه یه ربع استراحت میکنم

بعد دیگه تا ساعت ۴ و نیم بعد از ظهر بعدش دیگه نمیتونم بخونم حس درس خوندن میره

تو این مدت شاید مفید چهار پنج ساعت بخونم حداکثر هم از دوتا درس تخصصی بخونم

حس میکنم کمه و کند پیش میرم نظرتون؟

وقتی حس درس نیست چیکار کنم بتونم بخونم؟

آخه وقتی حسش میره اگه پای درس بمونم عصبی میشم🤦‍♀️

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

۴۵ دقه تا ۱ ساعت میخابم بعد بیدار میشم دوباره بخونم

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تایم استراحت کمه یک ربع کمه خب خسته میشی 

نه یه ربع به نظرم مناسبه بیشتر از اون زیاده پس کی بخونم

و اینکه پانسیونم قانونش یه ربعه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
نه یه ربع به نظرم مناسبه بیشتر از اون زیاده پس کی بخونم و اینکه پانسیونم قانونش یه ربعه

من نیم ساعت استراحت میکنم ده ساعت راحت میتونم بخونم

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

به اخرش فکر کن

به اینکه رشته مورد علاقه ات و دولتی قبول شی

ساعت ۴ تا ۶ هم استراحت کن باز از ۶ بخون تا ۹

۹ به بعد کلا اسنراحت و فیلم و دور دور

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2738
۴۵ دقه تا ۱ ساعت میخابم بعد بیدار میشم دوباره بخونم

قبل ظهر تقریبا یه ساعت اینا میخوابم یکم بهتر از قبل میشه ولی خب بازم بیشتر از سه ساعت بعد از اینکه بیدار شدم نمیتونم بخونم

من چه حس داشته باشم چه نداشته باشم میخونم 

خب من نمیتونم عصبی میشم کلا از لحاظ روانی بهم میریزم

به اخرش فکر کن به اینکه رشته مورد علاقه ات و دولتی قبول شی ساعت ۴ تا ۶ هم استراحت کن باز از ۶ بخون ...

من پانسیونم هر تایمی دلم بخواد نمیتونم استراحت کنم قانونش اینه بعد از یه ساعت و نیم یه ربع استراحت 

الان هوا خوبه اگه حیاط دارین برو تو حیاط بعد موقع درس خوندن میوه بخور😂برا من اون موقع درس میخوندم ج ...

پانسیونم خونه درس نمیخونم

اتفاقا اگه یه چیز بخورم هم حواسم پرت میشه هم سرعتم میاد پایین‌تر🤦‍♀️

2706