2737
2739

می‌خواستم بدونم مگه رنگ پای ی مبل هم قدیمی میشه؟

مدلش رو می‌دونم قدیمی میشه و جدید میاد 👌

ولی مگه مثلا رنگ طلایی یا چوبی یا مشکی که هر سه تاشون خنثی هم هستن و با همه چی ست میشن مگه قدیمی میشن؟🤔 اصلا مگه رنگا هم مگه قدیمی میشن؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔 

خیلی برام جای سوال شد... توی تاپیک قبلیم عکس مبل گذاشتم گفتم با پایه طلایی سفارش بدم، گفتین طلایی قدیمیه...

الان یه علامت سوال بزرگ بالا سرمه 😁

که آقا مگه استیل طلایی هم مثل چوبی از قدیم الایام تا الان توی صنعت مبلمان به کار نمی‌رفته که الان طلایی قدیمیه ولی چوبی نه ؟😁 

البته من هیچ تعصبی روی پایه ی طلایی ندارم و چوبی هم بنظرم قشنگه ، ولی برام کلا سوال شد که چرا تصورمون این هست که رنگ طلایی قدیمی شده؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😁 👌 کاش یه جایی بود همه تو فاز دکوراسیون بودن ، کلی سوالامو میپرسیدم و کلی جواب میگرفتم

اره واقعا چقدر بده همه چی رو بورس مده الان جوابمو پنج سال پیش خریدم هنوزم باز نکردم میدونم باز کنم همه میگن قدیمیه این مهم نیس ها مهم اینه چیزی که با ذوق و شوق نشون میدی بعد این حرفومیشنوی ادم دلش میشکنه

2740
اره واقعا چقدر بده همه چی رو بورس مده الان جوابمو پنج سال پیش خریدم هنوزم باز نکردم میدونم باز کنم ه ...

عزیزم... 

... من خودم ناراحت نمیشم ، بالاخره خب این یه واقعیت هست که بعضی چیزا قدیمی میشه ... 

ولی میگم چرا باید آدم فکر کنه که رنگ قدیمی میشه!!!... بحث من درمورد رنگ وسایل هست نه مدلشون...

مدل وسایل رو قبول دارم که قدیمی میشن و جدید میاد... ولی رنگ اصلا نمیتونم قبول کنم که قدیمی شده باشه ... مثل این میمونه که بگن رنگ قرمز قدیمیه... در صورتی که رنگ ، رنگه ! 

الان درمورد رنگ طلایی هم برای همین تعجب کردم... 

چون مبلمان استیل دهه هشتاد با الان که ۴۰۳ هستیم مطمئنا از نظر مدل متفاوت هستن.‌.. اون زمان شاید استیل طلایی رو برای مبلمان با سبک های کلاسیک و سلطنتی به کار میبردن، اما الان رنگ استیل طلایی حتی توی مبلمان مینیمال یا مدرن هم به کار میره... و حتی اون شلوغی مبل های کلاسیک رو ندارن... کاملا ساده و خطی هستن.... خلاصه تعجبم از بابت رنگش بود که گفتن قدیمیه ، نه مدل مبلمان 😁

اره واقعا چقدر بده همه چی رو بورس مده الان جوابمو پنج سال پیش خریدم هنوزم باز نکردم میدونم باز کنم ه ...

در مورد اینکه با ذوق نشون بدیم و تو ذوق بزنن واقعا قبول دارم که کار درستی نیست👌 بعضی چیزا هر چقدرم قدیمی شده باشد بالاخره زیبایی خودشونو که دارن... بنظرم اصلا حرف دیگران برات اهمیت نداشته باشه عزیزم... هرچی داری بچین و استفاده کن‌‌‌... وسیله برای استفاده کردنه👌 هر وقت ازش خسته شدی عوض کن...