2737
2739
عنوان

ی ادم چقد میتونع بیشعور باشع!

185 بازدید | 24 پست

بعد از چهار سال کات بودن 

خودش اسرار ب دیدن گذاشتع با اسرار قبول کردم

ک جمعه همو ببینیم

اما هیچ خبری ازش نشد!

واقن فک نمیکردم انقد بی اهمیت باشم براش

واقن چرا اهمیت نداد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید مشکلی براش پیش اومده خب

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728

اشتباه کردی قبول کردی

این ۴ سال نبود الان زمین به آسمون اومد؟

بزار بره نکبت

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740

نباید اصرار کسی که ۴ سال کات کردی قبول کردی معلوم اینجور آدمی دنبال سرگرمی خوصلش سر رفته یادش افتاده بهت 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
نباید اصرار کسی که ۴ سال کات کردی قبول کردی معلوم اینجور آدمی دنبال سرگرمی خوصلش سر رفته یادش افتاده ...

قضیش طولانیع اما 

همیشع ی چیزی پیش اوندع وصلمون کردع بهم

پارسالم میخاست ببینم من قبول نکردم

نمیدونم هرفش چیع

هالا ک من قبول کردم بی تفاوت شد چرا؟

2706