2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرشته اعدام شد

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤برای مامان شدن همه خانومای منتظر، لطفا یه صلوات بفرست دوستم
2728

حامد و مهتاب اشتی کردن 

فرشته قاتل بود و امیر بهش تجاوز کرده بود

عمادرو نوید کشت 

و اینکه فرشته رفته بود خونه عماد بهش گف امیر بهش تجاوز کرده اونم گفت بکشش من خودم هواتو دارم درت میارم که اینکارو نکرد

هیچی فرشته نامه نوشته بوده به حامد که عشیری به من تجاوز کرده کشتمش حامدم برگشت پیش زنش معذرت خواهی کرد نوید با اون کله گنده ها رفتن پیشه عماد بهش سم دادن خورد و مرد

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
2740

هیچی وسایل فرشته رو اوردن براش داخل کتابش برای حامد نوشته بود که بخاطر اینکه عشیری بهش تجاوز کرده میره پیش عماد و بهش میگه نمیخوام دیگه برم خونه عشیری بخاطر اینکه بهم تجاوز کرده دوس دارم با چاقو بزنمش عمادم بهش گف اشکال نداره بکشش من هواتو دارم 

بعدم کتابو همه خوندن 

اون مرده که ریشو بود اومد به عماد سیانور داد خوردو کشتش مهتاب و حامدم دوباره با هم رفیق شدن😂

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2706