2737
2734
عنوان

نظر سنجی اسم پسرونه

498 بازدید | 49 پست

بین رایا و دارا موندم کدومش قشنگتره 

رایا اسم پسر ریشه عبری داره و نوه حضرت یعقوبه به معنی کسی که خدا نگاه ویژه ای بهش داره

دارا هم از نام های خداوند و به معنی ثروتمند هستش 

لطفا مسخره نکنید و اسم دیگه ای هم پیشنهاد ندید بین همین دوتا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارا به نظرم بهتره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."
2728
خب خودت میدونی این اسما قراره مسخره شه چرا میخوای بزاری رو بچه :/ 

چون برای بی شخصیت هایی که اسم کسی رو مسخره میکنن پشیزی ارزش قائل نیستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2738
رایا اسم دخترخاله منه یکم دخترونست و من معمولا رو دختر شنیدم

ولی پسرونس🥲بزن تو نت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زایمان کردی بسلامتی؟

نه😵‍💫😵‍💫😵‍💫

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رایا دخترونه فکر کنم 

دارا بیشتر شنیدم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
ولی پسرونس🥲بزن تو نت

والا واقعیتش من رو دختر شنیدم

و همیشه برام بی معنی بوده موقع صدا کردن

با اینکه معنی زیبایی داره

ولی اسم دارا رو همیشه دوست داشتم

دارا قشنگه معنیشم تو خودشه

و جز اسمایبه که مدش نمیره و همیشه از نژر ادما جدید میاد مثل مانی

لایکم‌ نکنید💖
2706