2737
2739

هر دکتری که بگید رفتم

عمل هم کردم

یبوست هم نیستم

روده تحریک پذیرم

کسی که تجربه داره میتونه لطفا کمکم کنه؟

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝

طب سنتی برو

تو آب گرم بشین خیلی خوبه

بواسیر خواهر شووهرم ااندازه ۱ انگشت زده بود بیررون انقدر تو اب گرم  نشستت  رت تو  کامل

اسهال نباید بشی یوبس هم نباید ببشی

غذاهایی که میخوری  کنترول کن یه مدت لبنیات رو بزار   کنار

درد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این هموروئید لعنتی رو دارم  گاهی وقتا اذیت میکنه  شما به نظرم عمل کن  البته قب ...

عمل کردم

اما دوباره بعد از زایمان دچار شدم

رودمم دکتر میگه عصبیه

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
2728

سلام عزیزم مامانم هم چند سال درگیر شقاق بود تا لیزر کرد بعد لیزر هم بگم که دو ماه طول کشید تا خوب شد و فقط باید تو این دوماه خیلییی رعایت کنی آب زیاد پیاده روی 

قبل از دفع روغن بزن بره داخل 

سوپ بخور تا میتونی مایعات 

خودتو با آیمیوه و شیره و ارده و عسل سیر کن

هر چقدر مدفوع کمتر درمان سریعتر 

مامان من هم یبوست نبود اصلا ولی ربطی به یبوست نداره به هر حال موقع دفع مقعد باز میشه و زخم نمیزاره درمان بشه 

تره هم زیاد بخور زیاااد 

بعد مدفوع بیا به شکم دراز بکش با دامن بدون لباس زیر

این کارهای بود که مامانم انجام داد امیدوارم شما هم زود خوب بشی

طب سنتی برو تو آب گرم بشین خیلی خوبه بواسیر خواهر شووهرم ااندازه ۱ انگشت زده بود بیررون انقدر تو ا ...

رعایت میکنم

خیلی عمیق شده

شبانه روز کارم شده تو آب نشستن

طب سنی هم ۴ یا ۵ بار رفتم

2740
سلام عزیزم مامانم هم چند سال درگیر شقاق بود تا لیزر کرد بعد لیزر هم بگم که دو ماه طول کشید تا خوب شد ...

ممنونم ولی همه رو انجام دادم...

ای  بابا یه پماد  گیاهی م هست  اونم میگن خیلی  خوبه ‌داارو خانه داره اپلیک ...

اسمشو میگی؟

رکتول و ام جی، آنتی فیشر و همه رو زدم اگه جدید باشه میخرم

2706