2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزدلم این پسر حتی سعی نمیکنه ظاهرسازی کنه که نگهت داره یعنی تو ذره ای ارزش نداری براش 

پسری که علنا بهت میگه نمیخواد ازدواج کنه پس هدفظ از رابطه چیه به نظرت خودت یعنی فقط میخواد اون لذت های زودگذرش رو داشته باشه 

اخه شما تا کی میخوای انقدر ساده باشین و توی دستای پسره بازی بخورین این که دیگه تکلیفتم روشن کرد

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
بهم گفت شرایطم وحشتناکه نمیتونم به ازدواج فکر کنم 

دختر جان این داره بازیت میده هم میخواد تورو داشته باشه هم نمیخواد تو بهش پیله کنی الانم بهت گفته که قصد ازدواج نداره واسه اینه بعدا مشکلی پیش اومد بهت بگه من گفتم نمیخوام بگیرمت خودت موندی حالا خود دانی

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
دختر جان این داره بازیت میده هم میخواد تورو داشته باشه هم نمیخواد تو بهش پیله کنی الانم بهت گفته که ...

عزیزم دوس پسرم نیست که بخواد بازیم بده همکلاسیم هم پروژه ایم بحث رسید به ازدواج اینجوری گفت ولی خب میفهمم درگیره

2738
عزیزم دوس پسرم نیست که بخواد بازیم بده همکلاسیم هم پروژه ایم بحث رسید به ازدواج اینجوری گفت ولی خب م ...

خب میتونست باهات صحبت کنه الان قصدم ازدواج نیست بعدا مشکلم حل بشه حتما بهش فکر میکنم ولی ایشون صاف و صادق بهتون گفته و شما نمیخوای بپذیری