2737
2734
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 134 پست
من خودم بخدا خیلی سعی میکنم ، کتاب میخونم رو رفتارم کار میکنم . ولی اون اصلا هیچ تلاشی نمیکنه چطور ب ...

بنظر من اوایل ازدواجه

بعدا بهتر میشه البته ادم بد دل بد دله

منم بد دلم . ولی اوایل خیلی بدتره

یه دلیلشم‌ اینه چون مردا به بعضی زنها نگاه میکنن . این ترس تو وجودشونه که دارن زن خودشو دید میزنن

از ماست که بر ماست
بنظر من اوایل ازدواجه بعدا بهتر میشه البته ادم بد دل بد دله منم بد دلم . ولی اوایل خیلی بدتره یه ...

پس یعنی ادم بد دل خودش نگاه درستی نداره فک میکنه بقیه هم عین خودشن . 

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من اوایل ازدواجه بعدا بهتر میشه البته ادم بد دل بد دله منم بد دلم . ولی اوایل خیلی بدتره یه ...

من چیکار کنم حساسیتش کمتر بشه ؟؟ 

پس یعنی ادم بد دل خودش نگاه درستی نداره فک میکنه بقیه هم عین خودشن . 

😂😂😂😂😂

شاید کلیت نداشته باشه

ولی ندیدم مردی که چشمش زن خوشکلی باشه نبینه

از ماست که بر ماست
2731
😂😂😂😂😂 شاید کلیت نداشته باشه ولی ندیدم مردی که چشمش زن خوشکلی باشه نبینه

جاریم بعد از ده سال زندگی مشترک ، خواهر شوهر و مادرشوهرش هنوز دخالت میکنن که خونه مادرش بره یا نه . بنظرم این بیشتر بخاطر دستوراتی که مادرشوهر داده . حرف حرف اونه همه جا 

خونه پدرم من خودم ماشین داشتم و محل بالا شهر بودم الان دارم یه جا زندگی میکنم که ... پدرم با پوششم ...

خوشبحالت که طلاق اتقد براتون راحته

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
بنظرم زمان به چشم شوهرت خوشکل و جذابی میترسه نگات کنن این نظر منه

این زن ( مادرش ) تو همه چی دخالت داره . اول ازدواجمون که میگفت بیا اینجا با زندگی کن نگو میخواست من کارای خونشونو انجام بدم . از زمانی که من کم تر رفتم هر بار پشتشو بهم میکرد و جوابمو نمیداد تا اینکه یه دعوای بزرگ شد ، من کلا کاتم باهاشون . 

شوهرم پشت خانوادش موند و به بی احترامی اونا هیچی نگفت ، دیگه از این دعوا به بعد منو بزور میبره خونمون و خودشم نمیاد . الان نگید دوست شو با اونا که غیر ممکنه

2740

جدا شو و لطفا دیگه ازدواج نکن بسه دیکه

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
جاریم بعد از ده سال زندگی مشترک ، خواهر شوهر و مادرشوهرش هنوز دخالت میکنن که خونه مادرش بره یا نه . ...

نمیدونم

چن وقت دیگه میری سرکار نگاهت عوض میشه

از ماست که بر ماست
خوشبحالت که طلاق اتقد براتون راحته

عزیزم وقتی زندونی باشی رویای پرواز تو سرت باشه هر غیر ممکنی ممکنه

خیر برا این جور مسائل کسی طلاق نمیگیره هر کسی یه اخلاقی داره اما باهاش صحبت کن که بزاره خودت خونه پد ...

چند بار صحبت کردم ، لحنای مختلف ، هیچ کدوم ، اصلا راضی نمیشه  . میگه باید خودم ببرم که نمیبره 

عزیزم وقتی زندونی باشی رویای پرواز تو سرت باشه هر غیر ممکنی ممکنه

شوهر منم خیلی بده اما اصلا نمیتونم اسم طلاق  بیارم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

استارتر بدش گفتی خوبشم بگو

شغلش خوبه؟ درآمدش خوبه؟ خرجت میکنه؟ اگر محدودی تو خونه رفاهداری؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2706