2737
2734
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسوز و بساز

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝اگر کامنت گهربارم رو توی صفحه اول پربازدیدها دیدی، هی زرت و زرت لایک نکن با تشکر🖖🤞
به نظر من تو این زندگی روحت می میره، مگه چند وقت می تونی این شرایط رو ادامه بدی، افسرده می شی، یه بچ ...

خیلی به فکرشم واقعا افسرده شدم ، به آییندم با این ادم فکر میکنم میبینم فقط باید خونه نشین باشم .

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 
2738

نمیشه قطعا نظر داد که درست میشه شوهرت در اینده یا نه

به پدر مادرت بگو یه شب بیان خونتون بزرگترا باهاش صحبت کنن شاید سر عقل بیاد بزاره بری خونه بابات

همین اتفاق هم دقیقا برای من افتاد هبود نمیزاشت اصلا برم خونه بابام دو هفته تحمل کردم دیدم نه قبول نمیکنه وسایلمو جمع کردم رفتم خونه بابام گفتم میخوام طلاق بگیرم سر عقل اومد قول داد که دیگه حرفی در این مورد نزنه ادم شد.

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ولی شاید با صحبت کردن خوب بشه شایدم هیچوقت خوب نشه زندگی هایی دیدم که زنه بچه داشته شوهرش هنوز ک هنوزه اونو تو خونه زندانی میکرد زنه افسرده شده بود هیچ جا حق نداشت بره

نزار یروزی توام اونجوری بشی درستش کن

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706