2737
2739
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 134 پست
خانوادم فکر نکنم مشکلی با جدا شدنم داشته باشن ، اما خودم میخوام یه تصمیمی بگیزم که پشیمون نشم . چون ...

با خودت خلوت کن فکر کن الان طلاق گرفتی حست چیه خوشحالی یا ن اگر بچه نداری جدا شو پای ی بچه بیاد وسط همه چی عوض میشه این چیزایی که میگی محدودت کرده حق طبیعیه هر کسی هست که بهت نمیده 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج اولتون چرا بهم خورد 

شما ک پولدار بودی باید با هم سطح خودت ازدواج میکردی با شناخت خیلییییی بیشتر 

چون ازدواج دومه نمیتونم بگم طلاق بگیر حتما ولی با مشاور حتما صحبت کن

با خودت خلوت کن فکر کن الان طلاق گرفتی حست چیه خوشحالی یا ن اگر بچه نداری جدا شو پای ی بچه بیاد وسط ...

به زن ارزش قائل نمیشن هم خودش هم خانوادش 

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 
2728
خانوادم فکر نکنم مشکلی با جدا شدنم داشته باشن ، اما خودم میخوام یه تصمیمی بگیزم که پشیمون نشم . چون ...

من منظورم طلاق نبود .دادخواست تهیه مسکن مستقل بدی دادگاه مجبورش میکنه خونه جدا بگیره. 

به خواهراشم ارزش نمیده؟ 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2740
ازدواج اولتون چرا بهم خورد  شما ک پولدار بودی باید با هم سطح خودت ازدواج میکردی با شناخت خیلیی ...

ازدواج اولم طرفم خسیس و خیانتکار بود . راستش خانواده شوهرم فقیر نیستن چندتا ساختمون دارن که دادن اجاره و پولشو میگیرن ولی سبک زندکی فقیرانه ای دارن مثلا جای خوب زندگی نمیکنن ، خونه خوشگل ندارن ‌. حتی لباس و وسایلای خونشون اصلا معلوم نیست چی به چیه . غذاخوردنشونم همینطور . 

من منظورم طلاق نبود .دادخواست تهیه مسکن مستقل بدی دادگاه مجبورش میکنه خونه جدا بگیره. 

با این کار سگ میشه و دست بزنم پیدا میکنه .

به خواهراشم ارزش نمیده؟ 

تو جنس مونث فقط مادر و خواهراشو با ارزش میدونه . عروس رو اصلا ارزش قائل نمیشن

ازدواج اولم طرفم خسیس و خیانتکار بود . راستش خانواده شوهرم فقیر نیستن چندتا ساختمون دارن که دادن اجا ...

چقدر سخت 

حتما با مشاور صحبت کن ولی احساس میکنم زندانی شدی تو خونتون

تو جنس مونث فقط مادر و خواهراشو با ارزش میدونه . عروس رو اصلا ارزش قائل نمیشن

جون خودتو نجات بده مرد اینجوری به درد نمیخوره 

به نظر من تو این زندگی روحت می میره، مگه چند وقت می تونی این شرایط رو ادامه بدی، افسرده می شی، یه بچه ی افسرده هم به این دنیا می اری. بعد هر روز خودت رو بعنت می کنی چرا وقتی می تونستی شرایطت رو تغییر ندازی.

عزیزم شما زندانی هستی، ایشون زندانبان. این اسمش ازدواج و همسری نیست.

از طرف کسی که شرایط مشابه البته  خفیف تر رو تحمل کرده و پشیمونه

2706