2733
2739
عنوان

بنظرتون طلاق بگیرم ؟؟

2279 بازدید | 134 پست

خواهشا نگید که چرا از اول نشناختی ، تا ادم زیر یه سقف زندگی نکنه نمیفهمه طرف چیه . 

با مردی ازدواج کردم که بسیار منزویه نه با کسی رفت و امد داریم نه دوس داره کسی خونمون بیاد ، طبقه بالای خانوادش زندگی میکنیم و با اونا کلا قطع رابطه کردم . خواهراش تو پیام بهم کلی بی احترامی کردن شوهرم هیچی نگفت . بسیار مامانی هستش  و وابسته . هر شب منو تنها میذاره و میره خونه ننش . منو محدود کرده اجازه نمیده برم خونه پدرم و میگه اگر میخوای بری خودم باید ببرمت . که خودشم خونه ما نمیاد و وقت هم نداره  درست حسابی منو ببره چون همش سر کاره . با اینکه من رانندگی بلدم و ماشینم داریم اجازه نمیده خودم برم .  لباس پوشیدنمو محدود کرده و نمیذاره اونجور که دوس دارم لباس بپوشم . 

ازدواج دومم هست بنظرتون طلاق بگیرم؟؟؟

نه که حرفی نباشه ، هست ... ولی گفتن و نگفتنش فرق نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه پدرم من خودم ماشین داشتم و محل بالا شهر بودم الان دارم یه جا زندگی میکنم که ...

پدرم با پوششم کاری نداشت هیچ وقت . با دوستامم بیرون میرفتیم گیر نمیدادن . الان با کسی ازدواج کرذم نمیذاره تا خونه بابام برم . دوستم برای عروسیش دعوتم کرده اونم نمیاد و نمیذاره برم

2728
بنظرم نه، ولی خونه پدر و مادرت خودت برو و لازم نیست ازش اجازه بگیری قبلش

قبلا این کارو کردم باهام دعوا کرد ، هرچی مقاومت کردم و خواستم از خقم دفاع کنم بدتر شد . الان دیگه خودم نمیرم و بهشم نمیگم منو ببر

اگه جاتو از خانوادش جدا کنی بهتر نمیشه ؟!شاید این همجواری تاثیرمنفی گذاشته 

اصلا حاضر نیست عوض کنه خونه رو ، تو هدف گذاری برای اینده هم حتی حرفی از خرید خونه نمیزنه . نمیتونه از مادرش جدا باشه 

2738
تهیه مسکن مستقل حق زن هست .میتونی قانونی بری جلو ؟

خانوادم فکر نکنم مشکلی با جدا شدنم داشته باشن ، اما خودم میخوام یه تصمیمی بگیزم که پشیمون نشم . چون اگر طلاق بگیزم دیگه ازدوتج نمیکنم

2706