2737
2739
عنوان

اونا گه قهوه میخورن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 28 پست
آره کاپوچینو با قهوه شیرین شده ست  من موکا دوست دارم. پودر شکلات داغ یا قهوه شکلاتی میگیرم با ...

نمیشه داخل همین قهوه‌خودم شکر قاطی کنم تو پرتافیلتر یا خراب میشه طعمش 

خدایا شکرت 
چای کرک برم ی سری ببینم فروشگاه داره کدوم همین طعمش خیلی خوبه 

خودت چیو بیشتر دوس داری من همیشه بسته ای میخرم  طعم هل  . فقط چای زیاد بریز ۳ قاشق و شیر داغ  عاشقش میشی  گرونم نیس ۳۵۰ هست حدودا  ارزونتر و گرونترم داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره جاهایی که نسکافه و این چیزا دارن همون قسمت هست 

جان من   اگه از قهوه و اینا سر درمیاری به سوالام ج بده  این یه شات لیوان کاغذی کوچیک ولی دستگاه من نصف این به من اسپرسو میده چرا  

این یه شات ولی  نصف این به من میده 

خدایا شکرت 
2728

اینا که گفتی نمیخورم مگه در شرایط خاص

هم فقط قهوه تلخ میخورم 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

ببین اون پودرهای آماده کاپوچینو توش شیر خشک و شکر داره کلی کالری اضافه 

خود شیر شیرینی داره. وقتی اسپرسو رو با شیر گرم یا شیر فوم زده قاطی کنی تلخیش کم میشه

بعد هم قهوه قراره یکم تلخ باشه دیگه. شکر توش باشه دیگه کیف نمیده

آره کاپوچینو با قهوه شیرین شده ست  من موکا دوست دارم. پودر شکلات داغ یا قهوه شکلاتی میگیرم با ...

موکا هم مثل قهوه خواب و از سر می‌پرونه 

با قهوه جوش ساده هم میشه درستش کرد یانه

2740
نه کاپو چینو فرق میکنه این پودر اسپرسو رو بریزی تو شیر دونه هاش میمونه انگار کامل حل  نمیشه ولی ...

مگه پودر اسپرسو مستقیم میریزن تو شیر عصاره میریزن دیگ ؟

خدایا شکرت