2737
2734
عنوان

جداشدیم رفت ب بابام گفت😭

479 بازدید | 29 پست

دوسال و نیم نامزدیم

یکسال اول همه‌چی عالی بود ماهی دوبار همو می‌دیدم واسم وقت داشت و در روز ۵بار زنگ میزد و پیام های شبانمون خیلی زیاد بود(این یکسال شاگرد کفش فروشی بود از ۸صبح تا۲ظهر و ۴ظهر تا۹شب) هر روز صبح‌بیدار میشد سریع اول صبح‌بخیر میگفت

این یکسال و نیم اخر شاگرد مکانیک و کارواش شد (از ساعت۸صبح تا۸شب) تماس های روزانه شد ۲تا و دیگه پیامهام رو خیلی دیر جواب میداد(درک میکردم بخاطرشرایط کاری و خستگی و مشغله زیاد) چت شبانه وجود نداشت💔صبح‌بخیر اصلا وجود نداشت💔 با اینکه آنلاین بود اما خسته بود و حال صحبت های شبانه و حرف‌های قشنگ عاشقانه نداشت💔 قرارهامون  این یکسال و نیم اخر شد هفته‌ای‌یکبار

آخرین قرار ۳فروردین💔 گفتم بهش تروخدا بیا هفته‌ای دوبار ببینیم همو حداقل گفتم باشه و همه‌چیز به خوبی و خوشی گذشت و منو رسوند خونه💔 اونشب مثل هرشب پیامی نداد💔فرداصبح‌هم همینطور و دیگ رابطه‌ای  ندارم💔 دیگ بعد سه روز ب بابام گفته بود شرایط هیچی ندارم ن از لحاظ مالی ن وقت و اینا بابام هم باباش درگیر شدخ بود اما چ فایده برا من

بنظرتون برمبگروه؟🥺🥺🥲🥲

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بشین فکر کن اون آدمی که نشون می‌داده بوده یا نه به جا اینکه فکر کنی برمیگرده یا نه

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784
2728

زندگی ها خیلی سخت شده متاسفانه😮‍💨😔😔

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740
خوب چرا بدون عقد باهاش نامزد موندی ؟ به نظرم پول نداره  باباش وضعش خوبه ؟

خانکاده ها نزاشتن عقد کنیم بعدشم عقد میکردم الان باید طلاق میگرفتم

باباش وضعش خوبه اما ازین عادتا داره از باباش هزارتومنم نمیگره😢

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
عقد هم کرده بودین؟نامزد‌ینی چی

نامزد یعنی عقد موقت

مگه ب دیدن ماهم شده سرم شلوغ بوده دو سه هفته همو ندیدیم ولی خب نذاشتیم پای دوست نداشتن 

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2706