2733
2739
عنوان

من دو تا تاپیک از خواهرم پیدا کردم

299 بازدید | 23 پست

عین زندگی خودمونه ، مامانم خیلی بنظر میاد دوسم داشته باشه ، همیشه دوست داره بغلم کنه و کلا هیچی ازم دریغ نمیکنه ولی امروز دیدم خواهرم تو تاپیک نوشته مادرمم ازش عاصی  شده و گفته اگه پسر بود مینداختش بیرون و این حرفا :/

میشه زائده ذهن روانپریش خودش باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درست نفهمیدم چی نوشتی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2740

اینجا همینه ، برای همین میگم مرتب از استارتر ها طرفداری نکنید از ظن خودشون شوهر و خواهر و مادرشوهرو تعریف میکنن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
توی نی نی سایت که به هم کار نداشته باشید دیگه 😐  هر کسی میاد اینجا تا راحت حرف بزنه و درددل ک ...

نه نوشته مادرممم از من بدش میاد ، درباره من تاپیک زده و گفته مادرم ازش خوشش نمیاد 

حسی که تو خونه بهم دارید،به سایتم منتقلش کردید.همین!

تو ازون میگی،اونم از تو.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
اینجا همینه ، برای همین میگم مرتب از استارتر ها طرفداری نکنید از ظن خودشون شوهر و خواهر و مادرشوهرو ...

من بنظرم مامانمم خیلی دوسم داره ولی شاید واقعا ازم ناراحت بوده و گفته ازش عاصی شدم و اگه پسر بود بیرون مینداختم و این حرفا 

2706