2737
2734

تقریبا هم شهریمونه و ادمین تبلیغاته

هزارتا پیام و ویس فرستاد که کارم عالیه

من قبلا تبلیغات میدادم از لحظه ای که میدادم صد نفر بهم پبام میدادن و پیاما هم تموم نمیشدن

الان این خانم اینجور به من گفت و حتی یک نفر هم بهم پیام ندادن. خانما من خیلی ولخرجم و ۱٠٠ تمن پولی نیست ولی خیلی بهم فشار اومد زنیکه کصافت

میخوام سیمکارتشو از طرق وات مسدود کنم 

چقدر گزارش بخوره مسدود میشه؟ 

تو ۹٠٠گروه بخواد بزاره باید گوشیم بترکه از پیام ولی نزاشته دروغ میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خودت هم عضو شو ببین تبلیغ گذاشته یا نه🫠

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
تو ۹۰۰تا گروه . فک کنم دروغ گفته . چون ۱۰۰تومنم پولی نیست . کارتون چیه که گفتید تبلیغ کنن

کلا تو واتساپ هزینه تبلیغات پایینه نه اینه که اون ارزون بگیره

پوشاک بچه گانه

اونجا که میخواسته پول بزنی پشت سر هم پیام داده 

بعد یه روز جواب نداده

خدا نشناسن چقدر بعضیا

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
خدا میدوونه قبلا همشهری بود فک کنم فشار زندگی این کارش کرده🥹😂😂

😂😂😂ب روش بیار. ب همه هم بدشو بگو دلم خنک شه

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
2740
عزیزم میخوام کلا واتشو مسدود کنم اینجور دلم خنک میشه منبع درامدشو ببرم😂😂😂

بابا شماره دیگه میاره ی جور دیگ بسوزونش ک همه بفمن🤣

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤