2737
2739
عنوان

هر وقت پنجشنبه یا جمعه جایی میخوایم بریم شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 4557 بازدید | 142 پست
نمیدونم والا سرد و بی روح شدم افسرده شدم 

نگاه هرچی پافشاری کنی و بری رو اعصابش بدتر میشه.

یه مدت کاریش نداشته باش.

روز تو هم میرسه.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بری دیگه همیشه باید بری اینجوری یاد میگیره الان که اول زندگیته یادش بده وگرنه دیگه دیر میشه و حق ...

عقدم بودیم هرسری میخواستیم بریم بیرون شهر تفریح ننشو میاورد فکر میکردم اگه ازدواج کنیم درست بشه اما نشد بدتر شده

2728
امان از پدر ومادرای کم عقل

دیگه از مامانش بدم میاد باعث شده کلی حسرت و ارزو تو دلم باشه اگه دوتایی هم بریم میدونم کلی حرف پشتم. ن در میاره اخم میکنه غر میزنه با شوهرم قهر میکنه 

نگاه هرچی پافشاری کنی و بری رو اعصابش بدتر میشه. یه مدت کاریش نداشته باش. روز تو هم میرسه.

کدوم روز 

مگه اینکه قهر کنه با مامانش من بتونم یه تفریح دونفره برم 

ببین یه شب که از سرکار اومد 

مثلا فردا شب یا پس فردا  بعد از یک ساعت استراحت بگو بلند شو بریم فروشگاه یه سری چیز میز برای خونه می‌خوام

دو حالت داره یا میبرتت یا نمیبره

اگر نبرد بگو پس باشه جمعه لطفا با کسی برنامه نریز من یه سری کار دارم که نیازه دوتایی بریم اگر میتونی ببرم اگر نه که خودم میرم

اگر بردت که برو فروشگاه یه چرخی بزن دوتاخرت و پرت هم بگیر و شب بعدش هم که باز اومد بگو بلند شو بریم یه سر به خانوادم بزنیم باز اگر بردت شب بعدش بگو بلند شو بریم سوپری فلان خرید رو دارم 

آخرش صداش در میاد که چرا همش میری بیرون و خسته ام و...

بگو ببین تو روزای تعطیلتو با خانوادت سپری می‌کنی منم مجبورم خواسته هام رو در طول هفته بیان کنم 

توهم شوهری تو نتونی نیازمو‌بطرف کنی به کی بگم 

2740
بخدا 6 ماهه عروسی کردم آرزومه یه مسافرت دو نفره برم ارزومه پنجشنبه یا جمعه غذا درست کنم بریم بیرون ش ...

همه این چیزارو بشین با زبون خوش و نرم یه شب که کنارشی بهش بگو.

با ارامش بدون توهین به کسی.

با چاشنی اندکی گریه...

بگو منم دلم میخواد با شوهرم باشم.

بگو با تو بودنو دوست دارم.

بگو نه که بگم نیاریشون نه بخدا ناراحت نیستم خب مادرته حق داری...ولی منم حقی دارم گناه دارم دلم میخواد لذت تنهایی گردش و با شوهرم بچشم.

کدوم روز  مگه اینکه قهر کنه با مامانش من بتونم یه تفریح دونفره برم

فقط از من به تو نصیحت حرمت هارو نشکن.

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
فقط از من به تو نصیحت حرمت هارو نشکن.

خود مامانش باعثشه اگه بشکنه من 22 سالمه منم جوونم منم دل دارم با شوهرم نرم بیرون با کی برم برم خیانت کنم برم دوست پسر پیدا کنم 

عقدم بودیم هرسری میخواستیم بریم بیرون شهر تفریح ننشو میاورد فکر میکردم اگه ازدواج کنیم درست بشه اما ...

هرکی توعقد هرچی هست بعد عروسی صدپله بدتر میشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706