2733
2734
عنوان

میخوام بیام تهران برا زندگی موقت

100 بازدید | 12 پست

بیام خوابگاه بگیرم تو تهران و کار کنم پیشرف کنم بهتره

یا شمال خونمون باشم و کار سخت گیر میاد ؟

تو خونه دیگ اذیتم همش دعوام میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موقت تهران نمیشه 

اگر میای بالای 5 الی 6 سال باید بمونی یا همیشه 

اگر نمیتونی،نیا 

زندگی تو تهران اسون نیست واقعا که به خاطر یک دلیل بیای

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بجای اینکه بری شهر دیگه و تو هزینه خوابگاه و رفت آمد بدی آیا کاری گیرت بیاد یا نه و از نظر امنیت خوب تنها خطرناک تره

بمون تو شهر خودتون یه کار خوب پیدا کن دو شیفت که اصلا خونه نباشی که دعوا نشه و پول جمع کنی 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 
2740

نه نرو تهران خبری نیست

اگه کارم پیدا کنی کل حقوقت خرج رفت و امد و خورد و خوراک و اجارت میشه

غریبم هستی ناامنی و ...

تو شهر خودتون کار پیدا کن پیشرفتش بیشتره

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت