2733
2739

اول شرایط برادرم رو میگم و بعد شرایط دختر خانم

داداش من ۲۷ سالشه و یه خونه سه طبقه داره و یه مغازه به همراه دو تا زمین 

مدرک تحصیلیش لیسانس و در حداقل‌ترین وضع ممکن ۲۰۰ میلیون درآمدشه

یه ماشین هم به مبلغ دو تومن خریده که قراره کادوی سرعقد بده به خانومش

تو این یک سالی که دوست بودن هم خیلی خرج دخترخانم کرده برای تولدش ۱۱۰ تومن داد براش آیفون خرید 

برای ولنتاین اپل واچ خرید و کلی خرجای دیگه 

اینم بگم دختر خانوم به برادرم شماره داده و پیشنهاد دوستی از سمت این خانم بوده دختر خیلی زیبا و مهربونیه ولی امروز که رفتیم و دیدیمش متوجه شدیم چند تا دروغ به برادرم گفته اول اینکه قبلاً گفته بودن ۲۲ سالشونه ولی ما متوجه شدیم که فقط ۱۹ سال داره 

به چهره اش هم ۲۵ اینا میخوره 

دوم اینکه فهمیدیم خونشون اجاره است و ماشینشون هم تیبا ۲

دختر خانم هم دیپلم ردی هستن 🤕

ولی فوق العاده با ادب و خوش قلب به نظر میان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جاهلیت* 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740
اینم بگم دختر خانوم به برادرم شماره داده و پیشنهاد دوستی از سمت این خانم بوده دختر خیلی زیبا و مهربو ...

شخاصیتش مهمه 

حالا سنش و دروغ گفته چیزی نیست منم الکی سنمو ۲.۳ سال بیشتر میگفتم ک فک نکنن کوچیکم 

اگه میگی مهربون و خوبه ک دیگه مشکلی نیست

من هر از گاهی قایمکی اس ام اس هاشونو میخوندم فقط میگفت چشم بله هرچی شما میگی 

داداش منم عاشق اینه که چشم بشنوه 

چند بار هم غذا فرستاد دم مغازه که مامانم هی بهش میگفت نخور دعا میریزن توش 

داداش منم چون اعتقاد نداشت می‌خورد 

الان خاله هام دارن مامانمو پر می‌کنن که این دختره به درد پسر تو نمی‌خوره و ادرار بدید بخوره که دختر از سرش بیفته 🤢🤢

اصلا امکان نداره مامانم این کارو بکنه 

ولی خااالهههه هاااام هیییی میگن 

2706