2737
2739
عنوان

معلمی یا روانشناسی؟

328 بازدید | 54 پست

؟

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خود روانشناسیام دل خوش به معلمی دارن درس میخونن

اونا کارشناسی هستن و قصد ادامه ندارن وگرنه کدوم روانشناسی با مدرک ارشد و دکترا میاد معلم بشه وقتی ساعتی سیصد چهارصد تومن میتونه درآمد داشته باشه

چی برات مهمه؟ پول؟

بله

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود که به شیطان پناه می‌برید؟🩵 «شبیه نوح اگر کسی به دین تو نیست تو با خدای خودت باش و ناخدای خودت»🪽☁️
اونا کارشناسی هستن و قصد ادامه ندارن وگرنه کدوم روانشناسی با مدرک ارشد و دکترا میاد معلم بشه وقتی سا ...

برای مطب باید دکتری داشت درسته؟

اونهایی که جایی استخدام دولت میشن چقدر حقوق دارن؟

اکثر به غریب معلم ها ارشد و دکتری روانشناسی دارن 

با دکتری روانشناسی اگه بلد باشی حداقل ساعتی ۱ میلیون درآمد داری

بعد دیوانه ای بیای معلم بشی؟!!!!!!

چه حرفا

دانشجو دکتری روان هستم

ما عشق را فقط با عشق تقسیم میکنیم 💔
برای مطب باید دکتری داشت درسته؟ اونهایی که جایی استخدام دولت میشن چقدر حقوق دارن؟

با ارشد هم میشه ولی قطعا تلاش زیادی میخواد و به این آسونیا نیس با معلمی زودتر به شغل و درامد میرسی

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2706