2737
2739
عنوان

من از پس شوهر و خانوادش بر نیومدم

266 بازدید | 20 پست

خیلی دلم میخواست مقاومت کنم و وقتی میبینم احترام نمیزارن نرم خونشون

خودشونم دعوت نمیکنن و جو سنگینی بینمون هست

من به پدرشوهرم محل نمیدم مادرشوهرم داره کیف میکنه

ولی پشتم هم حرف مفت میزنن و کارای خودشونو نمیگن

شوهرم اصلااا زیر بار نمیره کمتر از هفته ای یبار بریم اونجا

میگه میدونم هرچی پیش اومده مقصر اونان ولی بایددد بیای بریم

اگه کسی خوند و براش سوال بود بگه توضیح بدم چرا ازشون فاصله گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب تو نرو 

بگو شوهرت تنهایی بره

من نرفتم و الان اعصابم راحته

شوهرم اصرار داشت ک منم برم 

خانواده خودمو انداختم وسط

و اونا صحبت کردن باهاش ک مریض میشم و ناراحتی پیش میاد واسم

اونم یه مدت رفت الان قطع رابطه کرده

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2728
چرا فاصله گرفتی

پدر شوهرم از وقتی ازدواج کردم بهمون قول بعضیا کارا و کمک های مالی رو داد و عمل نکرد

فکر میکردم نداره و درک میکرد تا اینکه دیدم برای مادرشوهر و خواهرشوهرم چندین برابر هزینه میکنه و مخفی میکنن

راستش دلم شکست چون انتظار دروغ و دو رویی نداشتم

مادرشوهرمم تا حالا کلی توهین کرده ولی الان که با بچم میریم با اینکه کلی قربون صدقه بچم میره یه میوه نمیاره برامون

خوراکیارو قایم میکنه و بهم بر میخوره

خوب تو نرو  بگو شوهرت تنهایی بره من نرفتم و الان اعصابم راحته شوهرم اصرار داشت ک منم برم&nbs ...

شوهرم میگه منم دل خوش ازشون ندارم ولی از نظر اخلاقی نباید قطع رابطه کنیم و کمتر از هفته ای یکبار رفتن یعنی قطع رابطه

2740
پدر شوهرم از وقتی ازدواج کردم بهمون قول بعضیا کارا و کمک های مالی رو داد و عمل نکرد فکر میکردم ندار ...

خب چی کنی عزیزم شما که نمیتونی تغییرشون بدی فقط اهمیت نده و رد شو 

تا درد نکشی تغییر نمیکنی،تا تغییر نکنی پیشرفت نمیکنی.دوست عزیز اگه با نظرام مخالفی میتونی کاملا محترمانه نظرتو بگی.همه با هم دوستیم و قراره بهم کمک کنیم.
چه شوهری  بگو خودت برو من چرا بیام.پسرشون بره کافیه دیگه

تنها نمیره میگه حقشونه نوشونو ببینن

درحالی که از وقتی بچم دنیا اومده نشده پاشن یه خوراکی براش بخرن

یا لباس کهنه دادن یا گشتن ارزون ترین چیزارو پیدا کردن برای ما

خب چی کنی عزیزم شما که نمیتونی تغییرشون بدی فقط اهمیت نده و رد شو 

من وقتی بی توجهی و بی اعتنایی میبینم تا چند روز اعصابم خورد میشه

خنده های مادرشوهرمو وقتی یه گوشه نشستم و انگار وجود ندارم میبینم دلم میخواد ماشینو بردارم برم جاییکه هیچوقت قیافشونو نخوام تحمل کنم

من وقتی بی توجهی و بی اعتنایی میبینم تا چند روز اعصابم خورد میشه خنده های مادرشوهرمو وقتی یه گوشه ن ...

اگه از حرص خوردنت لذت میبره خب با سیاست تر باش اگه حرص میخوری هم نشون نده.خودتو بزن بیخیالی یا با چیزی خودتو سرگرم کن نادیدشون بگیر مثلا برو اینستا گردی و ...

تا درد نکشی تغییر نمیکنی،تا تغییر نکنی پیشرفت نمیکنی.دوست عزیز اگه با نظرام مخالفی میتونی کاملا محترمانه نظرتو بگی.همه با هم دوستیم و قراره بهم کمک کنیم.
تنها نمیره میگه حقشونه نوشونو ببینن درحالی که از وقتی بچم دنیا اومده نشده پاشن یه خوراکی براش بخرن ...

خب میتونی بگی بچم مادر داره یا بچه رو میخوان با مادرش چون من به دنیاش آوردم یا نه منو میبینن نه نوشونو.

خو بگو داری میری بچتو هم ببر ول کن بابا

یبار بچمو بردن گرسنه با لباسای کثیف برداشتن آوردن

با وایتکس لباسارو شستم تا تمیز شد

قربون صدقه هاشونو باور ندارم چون ندیدم یبار حتی از خواب یا مهمونیاشون بزنن برای بچم

فقط میخوان یه ساعت بازی کنن و گریه اینا کرد بندازن سر خودم

2706