2737
2739

خونه مادرشوهرم نزدیک تقریبا یه رب ساعته با ماشین..بعد خاهرشوهرم دو سه هفته یبار میاد خونش وقتی میاد زنگ میزنن جاریم میره  و باهم میرن بیرون فلان ولی ب من نمیگن کاری بهم ندارن برم یا نرم براشون مهم نیس من دختر بی شیله پیله و آرومیم ساکتم..ولی جاری برعکس پرحرفه  و شوخ اینا ..هم حصلشونو ندارم هم یکم بهم بر میخوره من همش تنهام و خونم  بچه هم ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای من پیش نیومده ولی مثلا مادربزرگم با یکی از زن عمو هام همینجوری حالا چون هم خود زن عموم زن با حوصله و اجتماعی و با سلیقه هست ولی بقیه که مادر خودمم هست درگیر زندگی خودشون هستن از اون ور هم زحمت  مادربزرگم هم بیشتر با ایشون بوده به نظرم زندگیتو کن مهم نباشه برات همون رسمی برو بیا 

2740

همین که کاری ندارن خدا روشکر کن 

من گاهی دلم میخواد یادشون بره ما هم هستیم 

خسته میشم از دعوت و مهمونی و همیشه در صحنه بودن 

بدجور عادت کردن که من پای ثابت تصمیم گیری ها و مناسبت ها. و،،،،،،، همه چی شون باشم 

جاریم بیشتر توی حاشیه هست و معمولا خیلی در جریان هیچ کاری نمیذارنش

گاهی میگم خوش بحالش 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
خب چیکار کنم مثلا

اونا را از چشم هم بنداز خودت را هم برای این هم برای اون عزیز جلوه کن.بعد تازه اول راهه باید شغال بره جنگ شغال نه یک بره که تو باشی.فهمیدی؟؟بیستر بیا pv تا ازت یک گرگ بسازم