2733
2734
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم😑💔

91 بازدید | 5 پست

دوستم البته دوست سابقم این اواخر خیلی بددهنی می کرد و بهم توهین می کرد دیگه باش تموم کردم

الان همین روز کنکور تولدشه چون قبلا برام کادو گرفته بود چون میخاستم منتی نباشه روم براش ی چیزی بخرم ولی خب اصن وقتشو ندارم بخاطر کنکور 

بنظرتون چیکار کنم بیخیال بشم یا نه

از طرفی می ترسم کادو بشه شروع دوباره ولی اصلا دلم نمیخواد دوباره باهاش هم صحبت بشم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
من بودم محل نمیدادم 

بدجور بهم توهین کرد از ی طرفم عذاب وجدان کادویی ک بهم دادو دارم جلو چشممه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ول کن بابا پولشو بنداز صدقه واسه غرورت ارزش قایل شو، چقدز هزینه کادو بود؟ 

نمیدونم فک کنم ۳۰۰