2733
2739
عنوان

با همسرم سرِ دنِت دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5976 بازدید | 148 پست

چند سالتونه جسارتا 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها وقتی گرسنه هستن میتونن دو تا چیپس بخورن کاش سیرش میکردی دلم برای بچه سوخت 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها وقتی گرسنه هستن میتونن دو تا چیپس بخورن کاش سیرش میکردی دلم برای بچه سوخت 

😐ای بابا 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
2740
دوستای جدید چی میگن😒💔

عشقم هیچکس جای تو رو نمیگیره😂:)

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
بایدازخواب ک بیدارشد اسی دستشو بکیره ببره دم سوپری بگه حالابجای دنت ۱۰تا به به برات میخلم

دقیقا 😂

ولی کیوت بود رفتارش 

یه لحظه یاد بابام افتادم😂

فکر کنم از این ناراحت شده اسی دنت رو تنها خورده 

منم خوردم ولی بچه هارو صدا کردم همون تیکه رو ۴قسمت کردم ،موقع خوردن کر وکور میشه بدم میاد ....البته ...

خب مگه یدونه خریده بودید طالبی؟ قبل اون نخورده بودید شما؟ 

عزیزم میفهمم چی میگیا ولی خب ببین یه طالبی چقدره مگه به آدم نمیچسبه یه ذره بخوره مثلا پنج تا میخرید چهارتاشو بخورید یدونه هم نگه دارید برای شوهرت

❤
نمیخام باهات قهرم😒💔

بیا خون بدم بهت😎

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ی چیپس ارزش نداره که بخاد دل بچه روبشکنه وازشوهرش اجازه بگیره ولی جمله دومتون درست  اسی باید ...

بابا بچه جلو شکمشو بگیره 😂من خودم ک همچین ادمیم چیزایی ک برا خودمه رو ب کسی نمیدم حالا هرکی میخاد باشه 😂اما خب بازهم اینا بحثش رو دنت بوده شوهرش واس چیپس چیزی نگفته بهرحال دیگ گذشته این بحثا پیش میاد بنظرم من اگ جاشون بودم کشش نمیدادم و خودم پیش قدم میشدم مردارو تحت هیچ شرایطی نباید گذاشت ک ازت دور بشن اگ بخای تسلط پیدا کنی روش اول باید بکشیش سمت خودت ن اینک لج کنی البته این نظر شخصی منه و شما تجربتون هم از من بیشتره 

2706