2737
2739
عنوان

با همسرم سرِ دنِت دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5974 بازدید | 148 پست
خب شما هم بخورید نوش جون همتون این بچه بازیا چیه اینجوری پیش برید دیگه نه شما میخورید نه اون میمونه ...

منم خوردم ولی بچه هارو صدا کردم همون تیکه رو ۴قسمت کردم ،موقع خوردن کر وکور میشه بدم میاد ....البته هرگز به غذا گیر نمیده نمیگه کمه ،زیاده خوبه بده .ولی میوه زیاد میخوره تک خوره

اره ولی تا کی  ازدواج کردن خانواده وظیفه ای نداره  استاتر ازدواج کرده و ازدواج یعنی مسئو ...

عزیزم میگه ازمون دارم شوهرش یکم باید درک کنه

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بیشوره  میگه تنهایی نباید میخوردی میذاشتی منم میخوردم  منم غذا نداشتیم هیچی نبود او ...

اینجوری نگو احتمالاً از چیزی ناراحت بوده اومده دیده چیپسش نیست باز دیده دنت نصفه قاطی کردن نهایی رو نشون داده شما ادامه نده چیزی هم نگو در عوض الان براش شام درست کن خودش شرمنده میشه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
2728
واقعااااا؟ برگام همیشه فکر میکردم ۲۸ اینا هستین

اینجااا همهههه میگن ۲۶ ، ۲۷😐😂 

دلیلش چیه بنظرت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
فقط منم که فکر میکنم خیلی کیوته  پسر کوچولوععههه. برو یه دنت بده بخوره😂

بایدازخواب ک بیدارشد اسی دستشو

بکیره ببره دم سوپری بگه حالابجای دنت

۱۰تا به به برات میخلم

💞خدایاشکرت💞
2738
عزیزدلم😅😘  ۱۸

نه بابا؟؟؟؟ جدی ؟😂😂😂

وای چه باحال

همسنیم 

من فکر میکردم 24/25 سالت باشه نمی‌دونم چرا واقعا😂😐

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
مگه شوهرش میمرد غذا واسش بیاره؟؟ کمرش نمیشکنه اگه دوتا نیمرو هم درست کنه

مردا زیاد وارد این جزئیات و اینا نیستن بعضیاشون بعدم مسخرس سر ی دنت بخاد زندگیشو تلخ کنه و لج و لج بازی راع بندازه بنظرم شوهرش اشتباه کرده اما خب مردا بدشون میاد زنشون سر از خود کاری کنه عاشق اینن زنا هی بهشون حس قدرت بدن و نظر بگیرم دراین صورت میشن عین موم تو دست اما اگ باهاشون لج کنی بدجور لج میکنن😂

واقعا؟ حس میکردم ۲۵ اینا باشین موفق باشی عزیزم💓

بله 

اینجا همهههه همینو میگن😂😅 

دلیلش چیههه بنظرت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

میدونی شوهرت به قول خودش بخاطر یه چیپس و دنت اینکارو نکرده 

از این ناراحته که بهش اهمیت ندادی یعنی با خودش میگه منو آدم حساب نمیکنن

حداقل میتونستی زنگ بزنی یا پیام بدی بگی خوراکی بخر 

بعد چرا بهش نگفتی برات ناهار بیاره؟ یا حداقل یه نودلی چیزی درست میکردی

❤

شوهرت خسیسه؟

وگرنه چه دلیلی داره 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2706