2737
2734
عنوان

با همسرم سرِ دنِت دعوامون شد

| مشاهده متن کامل بحث + 5974 بازدید | 148 پست
شوهرت چند سالشه؟؟ مقصر ک تو نیستی ولی خوب احتمالا شوهرت از اوناس ک گشنه میشه عصبی میشه 

گشنه هم نبودآخه رفته بود خونه مادرش خورده بود اومده بود 

کلی خوراکی هس تو خونه گیر داذه بود ب اونا 

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ بچه اید 

خب درس داشتع باشی ۱ساعت نخون به خونه زندگیت برس ک واجب تره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2728
2740
مگ بچه اید  خب درس داشتع باشی ۱ساعت نخون به خونه زندگیت برس ک واجب تره

ده روز بعد آزمون استخدامیه اصلا حالم خوب نیس استرس. دارم😔

تا مهر ۱۴۰۳ قطعا معلم میشم و میرم سرکار با خودم عهد بستم تا ب رویاهام نرسم بیخیال نشم 🤝♥️
گشنه هم نبودآخه رفته بود خونه مادرش خورده بود اومده بود  کلی خوراکی هس تو خونه گیر داذه بود ب ...

شعور که نباشد دگر هیچ نیست😅

در ظلماتِ شب، تنها خـבاست کـہ صـבایت را می‌شنود 🥹✨🌒

من ب شخصه اگ جای تو بودم به اون بچه هیچی نمیدادم حداقل قبل اینک سهم شوهرتو بدی ازش اجازه میگرفتی بعدم اینک خب عزیزم درسته درس میخونی ولی زندگی متاهلی هم ی شرایطی داره از شب قبل یخورده چی میذاشتی واس نهارتون 

شوهرت ۲سالشه؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706