2733
2734

کنکور قبول نشدم البته کم کاری کردم . ازدواج نکردم و کیس مناسبی برام پیدا نشده بنا ب دلایلی سرکار نمیتونم برم پول کلاس و پیشرفت تو علایقمم ندارم  

البته همه رو سپردم ب خدا از ته دل سپردم چون میدونم اگ اون بخواد میشه چون مطمئنم قدرت جمع کردن زندگیم  تو این وضعيت فقط دست اون  . خوشحال میشم راهنماییم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم احساس پوچی دارم ، ۲۲ سالمه پشت کنکورم ۴ ساله ازدواج کردم شوهرم خوبه ولی زندگی خیلی سخته احساس عقب موندگی دارم هفته بعد کنکور دارم استرس دارم کاش بیشتر تلاش میکردم برام دعا کنید هرکی دعا کرد لایک کنه براش صلوات بفرستم

2740

به عنوان راهنمایی پیشنهاد میکنم حتما درس یکم ادبیات یازدهم رو بخونین که اسمش نیکی هستش🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
آره بشین‌تا بخاد برات😒

اینجوری نگو قدرت خدا رو دست کم نگیر . من ک خودم نمیخام بیکار بشینم اگ از این وضعیت راضی بودم ک الان ناراحتیم برا چی بود لابد شرایطش نیس برام 

اینجوری نگو قدرت خدا رو دست کم نگیر . من ک خودم نمیخام بیکار بشینم اگ از این وضعیت راضی بودم ک الان ...

منم سالها پیش نذرکردم دعا کردم گریه کردم التماس کردم صبر کردم ولی هیچکدوم به دادم نرسید تلاش کن البته یذره شانس هم مهمه

2706