2733
2734
عنوان

پس اندازهای کوچیک

160 بازدید | 10 پست

برای پس انداز های کم ماهانه 

دلار یا سکه؟

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم دلار 

اطلاعات داری ازش؟

چطور یه پست رو به دقیقه ای درجا میترکونید ولی اینهمه گزارش و پیام و اعتراض میدیم نمیبینید؟! وقتی جواب گزارش ها رو نمیدید خودمون مجبوریم کاربر موردنظر رو ادب کنیم.  
2728
اطلاعات داری ازش؟

خودم نه 

ولی خاهرشوهرم همینطوری کم کم خریده بود و امسال فروخت خیلی راضی بود 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
هر بار دستش پول میومد دلار میخرید؟ از کجا دلار می خرید؟

با پس اندازاش 

نمیدونم فک‌ کنم از صرافی ها دیگه 🤷🏻‍♀️ 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

تجربه خودم اینه سکه پارسیان

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
تجربه خودم اینه سکه پارسیان

میشه توضیح بدی عزیز چرا دلار نه؟

2738
میشه توضیح بدی عزیز چرا دلار نه؟

ببین با سکه پارسیان هرچند سوت که باشه تهش میتونی بری یه تیکه طلا بگیری(خودم این کار انجام دادم،۹۵۰ سوت بود یکم روش گذاشتم ۱گرم طلا گرفتم)

دلار هم باید بلد باشی کی بخری،کی بفروشی از آدم مطمئن بگیری،قیمت تابلو بازار ۲الی ۵ یا شابد هم ۱۰ هزار تومن اختلاف داره که میتونه توو درشتش ضرر بزرگی بهت بزنه شانس بیاری با ادم منصف طرف باشی

ریسک زیاده بستگی داره کدوم قبول کنی

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
ببین با سکه پارسیان هرچند سوت که باشه تهش میتونی بری یه تیکه طلا بگیری(خودم این کار انجام دادم،۹۵۰ س ...

تو دلار پرسیدم گفت از هر هفت میلیون دویست تومن ازت کم‌میکنه بخوام بفروشم. 

پارسیان میگن تقلبیش زیاده. بقیه اشون هم حباب دارن.

تو دلار پرسیدم گفت از هر هفت میلیون دویست تومن ازت کم‌میکنه بخوام بفروشم.  پارسیان میگن تقلبیش ...

راستش سر دلار خیلی ضرر دیدم یا حداقل اندازه پولی که اول برای گرفتنش پرداخت شده در میاد

پارسیانم اگر جای مطمئن بگیری خیلی سود کردم 

بازم خودت تحقیق کن ببین کدومش برات راحتتره عزیزم

اینجا همه از تجربه خودشون نظر میدن،نظر منم تجربه خودم بود

بازم تحقیق کن ببین خودت کدوم برات بهتره