2737
2739
عنوان

کیا فردا امتحان شبه نهایی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 76 پست
نمیتونم زنگ بزنم اگه بابامو مامانم بفهمن🥲💔

ای کاش میتونستم کاری برات کنم کنارت بودم😢😢💔

چراپدرمادرت اینطورین خداچرا به کسایی که لیاقت ندارن بچه میده

واقعا نمیدونم چی بگم از دردت کم کنه

هرکاری تونستی بکن یواشکی به یه نفر خبر بده 

خودتو بدبخت نکن دوسه تا ضربه کتک بهتراز یه عمربدختی وزندگی بایه آدم نفهمه

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
رشتت اگر تجربی ریاضیه اریان حیدری نگاه کن جمع بندی نهایی مال پارسال 

از کجا میتونم نگا کنم اریان حیدری ک پارسال فقط واسه دورادهم نهایی بوده کلاس گذاشته

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا میتونم نگا کنم اریان حیدری ک پارسال فقط واسه دورادهم نهایی بوده کلاس گذاشته

اره مال پارسال همش دوازدهم بود ولی امسال دهم و یازدهمم درس میده تو کانالای تلگرام هست 

فکر کنم دارم الان برات میفرستم لینکشو

بخدا اگه من بودم حاضر بودم بمیرم و تن ب این کار ندم حاضر بودم کلی کتک بخورم 

هر روز دارم کتک میخورم بخاطر کتک دستم شکسته مگه من تلاش نکردم که جلوی این اتفاقو بگیرم بخدا نمیشه😭😭😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2731
اره مال پارسال همش دوازدهم بود ولی امسال دهم و یازدهمم درس میده تو کانالای تلگرام هست  فکر کنم ...

باش مرسی عزیزم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
ای کاش میتونستم کاری برات کنم کنارت بودم😢😢💔 چراپدرمادرت اینطورین خداچرا به کسایی که لیاقت ندارن ...

فداتشم🥲😭💔🫂

به کتک خوردن عادت کردم چون هر روز کتک میخورم حتی دستم شکسته🥲😭💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2740
فداتشم🥲😭💔🫂 به کتک خوردن عادت کردم چون هر روز کتک میخورم حتی دستم شکسته🥲😭💔

آخ چقدر سخته

خواهش میکنم کم نیار زن این طرف نشو

برات صلوات میفرستم امیدوارم خدا کمکت کنه

به حضرت زهرامتوسل شو دستتو میگیره

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
نخوندم انشالله شب شروع میکنم😂 

واقعا یازدهمی؟😅

آخ چقدر سخته خواهش میکنم کم نیار زن این طرف نشو برات صلوات میفرستم امیدوارم خدا کمکت کنه به حضرت ...

🥲😭💔

ممنونم‌عزیزم

چشم

من هیچی نخوندم منم ریاضی دارم

چرا من که دارم از استرس میمیرم میتونیم تموم کنیم؟

ای کاش مدرسه ما اینقدر گیرنمیداد واسه این امتحان 

اموزش پرورش گفته اختیاریه نمرش تاثیری حتی تومستمرنداره اینا میزارن مستمر

2706