2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده...دارم میمیرم😭

366 بازدید | 38 پست

افسردگی دارم روزی ۷ تا دارو میخورم 

اعصابم سرجاش نیست اصلا

همش دنبال بهانه ام تا گریه کنم و گیر بدم

وقتی عصبی بشم ممکنه هرکاری بکنم و قدرت فکر کردن ندارم اون لحظه..خون میاد جلو چشمام مغزم کار نمیکنه..

ممکنه به خودم یا بقیه آسیب بزنم

مثلا یه بار دستمو بریدم با تیغ خون انداختم 

یه بار قرصامو به قصد خودکشی خوردم

یا یه بار خودمو میخواستم بندازم جلو ماشین

بعد نیم ساعت یک ساعت تازه حواسم میاد سرجاش میفهمم ک داشتم چیکار میکردم

نمیدونم متوجه شدین یا نه ولی نمیدونم چیکار کنم

مثل بچه ها دنبال بهانه ام ..آرامش ندارم نمیدونم چه مرگمه از درون دارم میمیرم از درون یه چیزی منو میخوره یع چیزی اذیتم میکنه

دارم ديوونه میشم

حس میکنم دیوارای خونه بهم فشار میارن

کسی مشکل مشابهی تو اطراف داشته

سلام عزیزم غزلم

میشناسبم؟

منم روز به روز دارم بدتر میشم

بدتراز تو

دکترتو حتما عوض کن 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم غزلم میشناسبم؟ منم روز به روز دارم بدتر میشم بدتراز تو دکترتو حتما عوض کن 

اره میشناسمت 

خوبی 

دارم دق میکنم بخدا 

بیرونی هیچی نشون نمیده ولی از درون دارم ديوونه میشم

منم ابنجوریم ولی فقط به خودم آسیب میزنم و فقط گریه میکنم🥲💔

افسردگی شدید دارم حمله پانیک و روانپزشک گفت باید بستری شم که نمیتونم🥲💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2738

بله مثل من

من ب خاطر مشکلاتم این‌طور شدم

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)

منم مثل توم 

نمی‌دونمم مشکلم چیه 

بیش از حد عصبی میشم ،همش بی‌قرارم بی تابم آرامش ندارم 

عصبی بشم به هیچ وجه آروم نمی‌گیرم 

ی مدت هست که ویتامین ب یک سیصد میخورم بیخیال تر شدم تا حدودی ارومم

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2706