2733
2739
عنوان

لر نوراباد داریم؟؟؟

202 بازدید | 20 پست

میخوام این جمله رو به لری بگه

"میخوام ب زری بگم بیاد کاریش نداشته باش 

پاچش رو نگیر

به اونم گفتم اصلا کاری به کار هم نداشته باشین"

مرا دردیست اندر دلکه گر گویم زبان سوزدو گر پنهان کنم؛ترسم که مغز و استخوان سوزد                             

اگه تا ۱۰ روز دیگه صبر میکنی بیاد ازش بپرسم😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی ملمات سختی ب کار نبرده ک !  میگه میخام ب زری بگم بیاد بش گیر نده پاچشو نگیر  ب اونم گ ...

گفتم همینو ب لری بگین

مرا دردیست اندر دلکه گر گویم زبان سوزدو گر پنهان کنم؛ترسم که مغز و استخوان سوزد                             
2740
گفتم همینو ب لری بگین

ایخم وَ زری بِگُم بیا کاریش نداشته باش

پاچَشهَ نَگِه 

ب اونم گفتُم اصلا کاری و تو نداشته بو 

لر نوراباد تیستم ولی زبونمون یکیه

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔
2706