2733
2734

میشه لطفا تا اخر بخونید خداخیرتون بده لطفااا 

امانم با هزار جور بدبختی بیس سال پیش یه خونه خریده بود فک کن الان دیگ قیمتش چه قدره بعد چون یه خونه دیگ که توش زندگی میکردیم به نام مامانم بود ( چون بیشتر پولشو خودش داده بود ) بابام گفت این خونه رو بزن به نام من ولی باسه توعه 

حالا مامانم هر روز استرس داشت هی میگف نکنه خونه رو کاری کردی راستشو بگو اونم میگف نه دیوونه شدی 

مامانم خیلی ازش پرسید دیک دست اخر گفت بریم خونه رپ ببینیم بعد کاشف به عمل اومد اقا ده سال پیش خونه رو فروخته برده تو بورس هیچی کرده این همه مدت مارو خر فرض کرده دروغ پشت دروغ 

حدا از اینا بابام یه ادم فوق العاده خسیس و آشغالیه 

با هزار جو منت و بدبختی و التماس فقط پول بخور و نمیرمونو میده بعد باسه خودش میره سفر خارج اژ کشور 

دست خالی برمیگرده تازه طلبکارم هس 

هنوز یه هفته نشده مامانم فهمیده خونه رو فروخته دوباره میگ دارم میرم خارح 

مامانم انقد داد و بیدادکرد و تهدید کرد 

دلم برای مامانم خیلی میسوزه ولی هیچ کاری براش نمیتونم بکنم چی کار کنم 

حالا جدا از همه این قضیه پول بابام کلا ادم مضخرفیه یه ذره عشق تو وجودش نیست چ با مامانم چ با بچه هاش غریبه پرسته و حالم ازش بهم میخوره

خیلی هم زبون نفهمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داغونمون کرده کاش میمرد راحت میشدیم 

نگو این حرف رو.باور کن همین مرد بد،باعث میشه از آزار واذیت بقیه درامون باشین.

اون بورس هم خیلیا ضرر کردن،تقصیر نداشتن شم اقتصادی نیست،تقصیر سیاست های یه عده مزدوره