2737
2739

صندلی ماشین بهتره

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صندلی کاربردی تره

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚
2731

من هم کریر داشتم هم صندلی ماشین کریر رو خیلی زود کنار گذاشتیم چون بچه یکم بزرگ شه خودشو میندازه بیرون ازش ولی صندلی رو تا الان که بیشتر از چهار سالشه توش میشینه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

برا من هیچکدوم کارایی نداشت

همیشه تو ماشین بچم بغلم بود

مسافرت هم رفتیم صندلی عقب رو تشک گذاشتیم یک دست کردیم بچه می‌خوابید میزاشتم اونجا

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀

من میهام صندلی ماشین بخرم قرار نیست حمل کرد یکبار نصب میکنی میمونه توماشین کریر تا چندماه فقط قابل استفاده اونم بچه بمونه یان بعدش سنگینم میشه براحمل

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

عزیزم صندلی ماشین برای مواردی هست که مادر یا پدر تنهایی بچه رپ با ماشین جابجا میکنن والا خود کریر هم میشه استفاده کرد تو ماشین به شرط حضور یک بزرگسال

از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

اگه سفرهای کوتاه تو شهری زیاد داری صندلی واجبه.

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊
تو بچه تو عادت ندادی بخاطر همونه.بچه من هم تو ساک حمل موند هم صندلی هم کالسکه.

چه خوب

بچه من حتی تو کالسکه هم نموند

همش میخواست بغل باشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
عزیزم صندلی ماشین برای مواردی هست که مادر یا پدر تنهایی بچه رپ با ماشین جابجا میکنن والا خود کریر هم ...

من اصلا تو ماشین نمیتونم بچه بغل کنم با شوهرم هم هستم میذارم تو اون . پاهام می‌خوابه . ولی خب یه وقتایی که خسته میشه بغلش میکنم.

چه خوب بچه من حتی تو کالسکه هم نموند همش میخواست بغل باشه

بغلی نباید بکنی دیگه. یحورایی باید آموزش بدی. کالسکه رو مثلا من همون کوچولو بود تو خونه سوار میکردم روبروم میذاشتم آشپزی میکردم. یکم دور میدادم می‌خوابید . یا صندلی ماشین و هم تو خونه عادتش دادم. خواهرم می‌خندید ولی خب همه چیز به عادته.من  غذا رو هم تو صندلی کودک میدم . ولی خب باید به زمین هم عادت کنه .

2706