2737
2734
عنوان

گواهینامه همسرم که امروز آوردن 😂

266 بازدید | 9 پست

هیچکدومو نداره همرم گرفته 😂😂😂

البته بجزسواری

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماشین ندارم یکساله گواهینامه ام داره خاک میخوره    

انشالله که بهترینشو میخری عزیزم 

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2728

خیلی هیلی کار درستی کزده برای روز مبادا 

راننده پایه یک هرجا بره براش کار هست با درامد بالا 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

پایه یک گرفته پایه یک گرفتنش سخته 

شوهر من دیروز پایه ۲ گرفت ب همه نشونش داد 🥴

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
پایه یک گرفته پایه یک گرفتنش سخته  شوهر من دیروز پایه ۲ گرفت ب همه نشونش داد 🥴

خودمم دلم میخواد پایه یک بگیرم😂

2740
خودمم دلم میخواد پایه یک بگیرم😂

ایشاله ک میگیری😂❤️

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ایشاله ک میگیری😂❤️

صرفا فقط دلم میخوااد وگرنه نمیتونم😂😂